0

@IronSanHybrid to przeczytaj książkę. Tam jest trochę inaczej.

0

@Mads miejmy nadzieję , że nikt się nie dorzuci do robienia Twoich dzieciaków.
Powodzenia!

1

@Johnnie_Walker prawda. Ale nauczy się !

0

@martin3131 UEFA po raz kolejny przełożyło dochodzenie. Nie podali daty.

6

@prokofiew ja bym tutaj nie przejmował się przewagą Realu. Zostawmy ich w spokoju. Ten sezon jest ogromnym sukcesem nie ze względu na ligę czy ligę Europy, tylko ze względu na naszą gotowość na następny sezon. Miałby być lata posuchy, miała być przeciętna Barca przez długi czas. W jeden sezon stworzyliśmy coś , co może rywalizować z najlepszymi. I też nie wydaliśmy na to kokosów wielkich.
Ogromny sukces.

3

Przyznam, że nie oglądałem meczu Realu wczoraj, bo wiadomo...po co? Ale type było tutaj krzyku o te karne więc musiałem spojrzeć.
I kurcze, nie wiem czemu tyle tutaj było krzyku. Real grał fatalnie, ale karne były podyktowane poprawnie. Celta dała ciała, bo mogli to wygrać i trochę nam to wszystko ułatwić.
W sumie nie ma co się przejmować póki co. Z taką formą Real straci punkty prędzej czy później.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messiah10 ciekawe. Ta grafikę która dali pokazuje medalion ze szkoły kota. Pewnie Geralt nie będzie główna postacią. Od dawna wiele się mówi o tworzeniu swojego avatara.

1

@vangoor daj spokój. Polecam oglądanie meczów w po angielsku albo hiszpańsku. Eleven nie da się słuchać. Real grał tragicznie(a Barca dobrze). Nie potrafili wyjść z wysokiego pressingu nałożonego przez Barce. Dembele wbił Nacho w ziemię parę razy. Vinicius odbijał się od naszego Araujo jak piłeczka.
Czy był to Real w formie? Nie. Taktyka Ancelottigo nie wypaliła. Co nie znaczy , że Real w formie wygrałby czy zremisował. Może uratowali by gola albo dwa. Ale Barca była po prostu lepsza i na fali.
Nawet Galatasaray prezentowało się lepiej niż Real wczoraj.

1

@MarceLo80 bzdura. Vinicius nie pokazał nic bo był kryty przez Araujo. To bardzo szybki obrońca, który do tego jest silny. Co najmniej 3 razy skasował Vinicusa ciałem i blokował wszystko. Przeciwko Araujo nawet Mbappe może mieć problemy. To nie Vinicius jest słaby , tylko Araujo taki dobry.

1

@P33ck całkowicie zjedzony na kolację.

3

@Tatazolwinia Vinicius zniwelowany przez silnego Araujo, Auba wysoki i silny, Dembele szybkość (szczególnie w formie to palce lizać ). To nie tylko podania szybkie. Xavi wiedział co robi nie wystawiając małego Gaviego i Alvesa, który na już swoje lata.

0

@kiper09 Real gra słabo i Barca gra dobrze. Taktycznie Barcelona zniszczyła w pierwszej połowie Real. Mają masę miejsca i świetnie naciskają z przodu po stracie piłki.

1

Do drugiej połowie trzeba zagrać identycznie jak w pierwszej. Kondycja Realu pokazuje się po 60minucie. Pewnie też Cama wejdzie i parę innych grajków.
Nie odpuszczać i piękna wygrana będzie.

0

Real taktycznie zagubiony. Barcelona ma tyle miejsca, że jak to się nie zmieni to będzie luźne 0-4

0

@P33ck to się ubierz bo zimno. Potem chory będziesz i co.

0

@AbelKabel najcięższy dział to zrozumienie, że tak na prawdę matura jest gówno warta.

Kwasy karboksylowe ?

1

@fenix1983 troszkę zbyt pozytywnie podchodzisz tutaj do sprawy. Mówimy o jedbym z najlepiej zapowiadających się obrońców. Naprawdę myślisz, że największe kluby nie zdecydują się sięgnąć do portfela i zapłacić chłopakowi, który może grać kolejne 15 lat na wysokim poziomie? Jak Barcelona się nie ogranie na czas, to Urugwajczyk szybko znajdzie nowy klub i pewnie będzie miał w czym przebierać.

1

@zaba107 zrobione

2

@Luciano99 trener zawsze będzie mówił, że ich projekt jest najlepszy. W LE był remis, a w lidzie dopiero od 2 miesięcy idzie dobrze. Do tego Haaland nigdy nie deklarował, że jest fanem Barcelony, więc jak postawi się obok tego Man City, to wiadomo, który klub wygląda bardziej obiecująco. Potencjał Barcy wyjdzie dopiero w następnym sezonie.

3

@Hubsao Kapitan Hawk?

1

@Rafix98 wykończenie to najmniejszy problem. Jedna z niewielu rzeczy w piłce nożnej , którą można bez problemu wyćwiczyć. I to też nie zajmuje dużo czasu. Przykład ekstremalny: Vinicius Jr. chłopak marnował 100% szanse, a teraz bez problemu kończy.
Ferran potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu. A to jest najważniejsze.

2

@Bisz chłopie, przecinki.

0

@sendesara ...
A podzielisz się ?

0

@sendesara a wiesz może jak wyglądają statystyki Messi vs Ronaldo patrząc na ich pobyt tylko w Barcelonie i Realu?

2

@mroofkoi4t o kolego. Przypomniałes mi o tym po chyba 15 latach. Pamiętam jak dopiero co pojawiło się. Mój ojciec budziki miał nastawione, żeby floty wysłać itp. W środku nocy wstawał.
Podobnie wciągnęły go plemiona.

3

@Lautaro ale trzeba oddać sprawiedliwość tutaj. Ronaldo ma 37 lat, a Messi 34. Porównując ich obu w wieku 34 lat, Ronaldo broni się bardzo dobrymi statystykami.
Wiadomo. Inny styl gry, inna pozycja, inna liga.

0

@tomcias10 tak zawsze jest. Fan Barcelony powie, że ręki nie było, fan np. Elche, czy Realu powie, że była.
Problem w tym, że czasami takie ręce gwiżdżą sędziowie, a czasami nie.

12

@Dundersztyc no i dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?