Wykwintny_Jasio
Dołączył/a: styczeń 2015
Gdynia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Heh....zwykła dziennikarska kaczka! Ale jeśli jest tutaj choć trochę prawdy, to w tym klubie panuje niezły burdel, nie ma co:(
0
@adrian89
Nie w tym rzecz...można było cokolwiek zrobić...nie wiem kwiaty kupić, poklepać po plecach i powiedzieć "good job"....ale żeby w ten sposób??? Skromna konferencja, a potem drzwi z napisem "droga ewakuacyjna"... pożegnanie z rozmachem, nie ma co
0
Jeśli tak ma wyglądać pożegnanie najlepszego piłkarza FCB przez Klub...to sorry, ale czerwona kartka dla zarządu.
Leo, najlepszy piłkarzu w historii Klubu, zapraszam do Polski, na godne pożegnanie... na działeczkę. Twój język polski, taki sam jak mój hiszpański, ale zapewniam że gesty zrozumiesz....butla, szklana, stół z żarciem godnym króla, bez lekarzy gderających co możesz zjeść, a czego nie....pełna anonimowość.... a gdy już będziesz z krzesła spadał, to na wzmocnienie znajdę dodatkowe nakrycie z kopertą w tle^^
A rano zapewniam transport na lotnisko i rejsowy lot do Paryża.....bywaj Królu!!!!
8
Więc tak wygląda FCB bez swojej największej gwiazdy. Klub z długami jak autostrada z 3city do Łodzi, listą zawodników na sprzedaż wyglądającą jak menu w podrzędnej knajpie i samym Messim, który z zespołu odszedł kuchennymi drzwiami....quo vadis, FCB??
0
Apeluję...zwycięzców się nie sądzi...
0
Nie wiem jak Wy, ale ja odnoszę wrażenie, że Suarez ostatni wstał dzisiaj od stołu:/
2
Emocji jak na grzybach...
0
Wprost uwielbiam tą chwilę, gdy po takim meczu, święta będą bordowo-granatowe:)
0
Martee...może właśnie o to chodzi...PSG dostało policzek od Monaco na swoim podwórku i właściciele klubu z Paryża szybko przeliczyli że bez podniesienia jakości piłkarzy - kolejne mistrzostwo nie jest takie oczywiste. Zwróć uwagę też na to, że po odejściu Ibry koszulki przestały się sprzedawać i klub nie jest taki medialny jak grał tam Szwed....brakuje gwiazdora, który nie tylko zapewni worek bramek, ale też dobrze się sprzeda
3
Dosyć tej komedii!! Sprzedać tego Judasza za 222 mln i ani jednego eurocenta mniej!
Szanowne Gremium Kibiców FCB tego Forum...zastanówcie się...o kim jest ta dyskusja?? Ambicji mu brak...bo przecież (z całym szacunkiem dla PSG i Ligue 1) to nie jest to o czym marzy piłkarz, który będzie chciał być najlepszy na świecie! Tacy grają w najlepszym klubie na tym kontynencie i z pilkarzami, którzy robią dużą roznicę w Europie, czyli w Barcelonie!
Kasy mało?! To nie jest bank!! Chce być najlepszy?? Decydować w drużynie?? Być na ustach najbardziej wymagających kibiców zasiadających na Camp Nou??
Bardzo proszę....
1) niech ściągnie pieluchę, wytrze gila, pokaże znakomity futbol
2) nosi spodnie?? Niech poszuka jaj! I walczy!
Niech walczy z Messim, o sławę, pieniądze i nieśmiertelność, znakomite akcje i bramki! Ku chwale FCB!!
Jeśli nie....to niech odejdzie!! Niech nie męczy klubu swoją pazernością na szmal, którą wykazywał już w Santosie! FCB skasuje 222 mln!
A finały Ligi Mistrzów niech ogląda tylko w TV!
1
Casemiro ... kompletnie nie radził sobie z Messim podobnie jak Modrić (bramka na 1-1) .... Ramos tak jak Pepe (który nie grał)... butna świnia w bladej koszulce. Ogromny plus dla sędziego że od razu wyrzucił go z boiska.
Mistrz świata ... tylko jeden ... Messi ... jechał z realem jak chciał :)
po za tym chwała bramkarzom .... znakomity mecz Navasa i ... może przede wszystkim Ter Stegena, bowiem on za pewny nie jest.
Czego by nie powiedzieć .... fart real opuścił i pozostał po stronie najlepszej drużyny
Visca el Barca!!
2
no cóż...ta informacja jest ostatecznym "gwoździem do trumny" mojej wieloletniej współpracy z c+ :/ stacja straciła prawa do pokazywania 3 z 4 najciekawszych lig w Europie. (LM uważam za przereklamowaną, a Ekstraklasę PL za gniot, który jest ciężkostrawny). Panom z c+ radzę przemyśleć ceny za które udostępniają przekaz, bo na dzień dzisiejszy oferta, którą oferują (Ekstraklasa PL, Premier League, żużel, LM i filmy powtarzane co 2 tyg.) jest za wysoka.
Swoją drogą próbowałem obejrzeć w ostatnią sobotę transmisję ligi szkockiej ("tak na próbę") w 11 Sports i .... jakość przypomina gry na Amigę 500 z lat 90 :/ komentarz do bani .... jednym słowem lipa:/
0
z jednej strony rozumiem piłkarza, bo każdy chce grać i się rozwijać... ale z drugiej trzeba się zastanowić, bo za mistrzostwem PL i pucharami angielskimi to nic innego nie zdobędzie, bo w LM Barca zawsze lepsza będzie od Chelsea:) po za tym u Mou numerem jeden na tej pozycji jest Hazard, więc życzę szczęścia
0
"boski pulpet" i jego komentarze ... szkoda gadać
1
Komentarz usunięty
0
Faktycznie dziwne... a wyobraź sobie mecz, nawet towarzyski, FC Barcelona-Al Sadd i Xaviego grającego przeciwko FCB ...
0
pff...nie bardzo rozumiem czemu ma służyć rozgrywanie meczu w Gruzji?! może za rok bedzie to Papua/Nowa Gwinea albo Sierra Leone??...chociaż nie ... przecież to Superpuchar Europy ... więc może Kazachstan albo San Marino??
0
nie ma co ... myślę, że lepsi od Alvesa opuszczali Barcelonę i ten zespół zawsze pozostawał na topie:)
0
8 mln... kwota wręcz śmieszna jak za takiego gracza... inna sprawa jest taka, że Tello przydałby się Barcelonie...szczególnie teraz w obliczu zakazu transferowego...
4
Nie ma co ukrywać...10 mln euro to troche mało jak na takiego gracza, biorąc pod uwagę fakt, że Sevilla ma grać w europejskich pucharach. Nooo chyba, że jakaś młoda gwiazda Barcy zasili szeregi tego klubu w rozliczeniu za Vidala. Swoją drogą transfer uważam za dobry pomysł, albowiem znudziły mi się dośrodkowania Alvesa na dach Camp Nou i zapewne będzie on "tańszy" w utrzymaniu niż wspomniany wyżej Alves...