Wytlumacz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2:1 do przerwy z Almerią... Słabo... Myślałem, że ich sklepiemy.
0
Derby Madrytu to powoli takie Gran Derbi z 2010/2011 roku gdzie była jazda po całości.Co do samego meczu... Atletico mając więcej odpoczynku i większą motywację nie dali rady wygrać... I w sumie remis jest sprawiedliwy, bo od 65 minuty to Real cisnął. Na początku też mieli przewagę, gdzieś do 10-15 minuty.Sędzia sporo błędów, na korzyść jednych i drugich... Atletico należał się karny, ale Costa powinien też wylecieć za ten wjazd w Lopeza, wyprostowane nogi, agresja, z pełną premedytacją w niego wleciał prawie od tyłu, więc...
0
I do tego nie otrzymałem powiadomienia przy odpowiedzi na ten komentarz.
0
Sorry, że nie na temat, ale Wy też nie możecie edytować komentarzy... Kiedy klikam '' edytuj '' to ekran podskakuję mi na samą górę artykułu i tyle...
0
Sędzia chyba zegarka nie miał, bo nie dość, że doliczone tylko 3 minuty, to jeszcze w doliczonym czasie gry były z dwie lekkie przerwy przez faule graczy Atletico, a to powinno wydłużyć o przynajmniej 20 sekund spotkanie.
Co do podstawowego czasu to przecież było tyle fauli i tyle przerw, że 3 minuty to śmiech na sali.
Minimum się należały 4.
0
Mi się wydaje, że po prostu zostanie i nie przedłuży kontraktu. Wypełni go do końca i odejdzie.
0
Ciekawe na jakim poziomie wtedy była piłka nożna i jak grałby Messi i Ronaldo w tamtych czasach...
0
Taaa... xD, tak jak to było po Rayo ;)
0
Rywal do klepania.
1
Ma całkowitą racje.
0
To źle...
0
Z Portugalią ciężko będą mieli. Przynajmniej ze względu na jednego Pana.
0
Wątpie... Jak Real zagra tak jak wczoraj albo w dwumeczu w Pucharze Króla to raczej 3 punkty będą Realu.
0
No ten ruch Alvesa, mianowicie gdy chciał mu oddać swoją wątrobę... Zachował się bardzo w porządku.
0
Popieram ostatnią wypowiedź. Ja również nie jestem fanem Facebooka czy innego tego typu stron...
Nie widzę w tym nic ciekawego, 0 formy dyskusji czy czegokolwiek. Jedynie to może służyć do formy kontaktu i tyle.
0
Sprawa Neymara to tak jak sam napisałeś kwestia tego gdzie chce grać dany zawodnik i to ułatwia negocjacje co było widać przy transferze Bale'a.
Real nie kupił Ney'a bo ten wolał Barcelonę i tyle.
Natomiast gdyby nie determinacja Bale'a to zapewne w tym sezonie grałby nadal w Tottenhamie co jasno pokazuje, że wola piłkarza ma spore znaczenie w transferze.
Wiem, że klub nie musi się od razu zgadzać na transfer bo piłkarz tak chce, ale jeśli dany zawodnik nalega na przenosiny tak jak Modrić czy Bale to raczej klub nie ma wyboru i wówczas transfer to kwestia czasu tak jak i ustalenie ceny.
0
Śmialiście się tutaj z Bernabeu i Realu, a tu proszę bardzo jaki nagły zwrot akcji :)
0
No i co z tego ? To, że Alexis gra w Barcelonie nie znaczy, że Vidal nagle pokochał ten klub i chce tutaj grać... Sam przyznał jakiś czas temu, że mógłby grać w Madrycie, więc chyba tam mu prędzej.
0
Bardziej chodziło mi o to, że w porównaniu do takiego Realu, który wyrwał z Tottenhamu Bale'a, Barcelona wypada blado w negocjacjach i transferach.
Do tego dochodzą słowa Vidala, który przyznał jakiś czas temu, że mógłby grać w Realu, więc na pewno jego marzeniem nie jest gra w Barcelonie, a co za tym idzie negocjacje z Juventusem są nieuniknione.
Martino nie jest trenerem, który potrafiłby przekonać zawodnika takiej klasy do transferu. Gdyby był Guardiola to na pewno potrafiłby zdziałać dużo więcej ze względu na tytuły jakie wygrał i na pewno kontakt z zawodnikami.
0
Tylko, że Barcelona tych zasobności nie ma. A negocjacje są zawsze i Juve za grosze go nie puści.
0
Na ławkę ? Dobry żart...
0
I za kogo on ? W dodatku Barcelona tak potrafi negocjować, ze na koniec wyjdzie za Vidala 60 mln.
Do tego sam Vidal przyznał jakiś czas temu, ze mógłby grać w Realu...
0
Tak... Szczególnie się zmotywowali po czerwonej kartce i rzucie karnym, a gdyby nie to ciekawe jakby mecz wyglądał do końca ;] W dodatku Barcelona miała cały skład, a City nie miało swojej głównej broni, więc nie oceniaj równomiernie tych dwóch ekip.
Gdyby Barcelona nie złapała... Kolego gdybyśmy wymieniali takie '' gdyby '' to wiesz... Też mogę napisać, że gdyby Real grał we wrześniu jak teraz, to coś tam. Gdyby Real nie zmarnował karnych w półfinale z Bayernem to coś tam. Gdyby Real wykorzystał 3 setki w pierwszym kwadransie w meczu półfinałowym Ligi Mistrzów z Borussią to coś tam. Każdy może sobie tak gdybać, a to, że Barcelona łapie takie zadyszki co rok to nie wina Realu.
Chelsea może wyeliminować Real ? Przypominam, że w okresie przygotowawczym do obecnego sezonu przegrali 1-3 z Realem, a obecny Madryt gra przynajmniej dwa razy lepiej niż ten z presezonu.
Mourinho zna Real od podszewki ? Może ten który on prowadził, ale nie ten, który prowadzi obecnie Ancelotti. Tamten, a ten Real to dwie inne rzeczy i nie wydaje mi się aby miał przewagę w meczu z Królewskimi.
Nie rzucam słów na wiatr, a jeśli Twoim argumentem jest '' bo Madryt zagrał wspaniały mecz dopiero kilka godzin temu '' to powodzenia. Real od porażki z Barceloną prezentuję się coraz lepiej, a w 2014 roku przechodzą samych siebie. Popatrz sobie na ich wyniki i bilans bramek ( w 2014 roku ), zobacz jak poprawiła się sytuacja w lidze itp.
0
Mundo Deportivo widać ból dupy i muszą wymyślać jakieś bzdury żeby się dowartościować...
Co do Vidala to sam ostatnio przyznał, że mógłby zagrać w Realu, więc wątpię w jego przyjście do Barcy, w dodatku cena spora, a Barcelona nie potrafi robić transferów więc szanse są bardzo małe.
Jeśli chodzi o Real to wiadomo - pogrom totalny.
0
0
I jeszcze Sociedad.
0
I bardzo dobrze, niech sobie odpocznie.
0
Ronaldo też dzisiaj ma urodziny ;d
Wszystkiego najlepszego :)
0
Też się trochę zdziwiłem ;d. Ale to człowiek, czyli jak każdy może złapać jakiś uraz.
0
Zdjęcie tygodnia... xD