0

Wiem że łatwo nie jest ale zawsze spróbowac mozna :)

DzieKi !!!

0

Witam :P

Mam pytanie : Czy trzeba być pełnoletni by dostac sie do redakcji ??

0

Według mnie dużym krokiem do mistrzostwa byłaby wygrana w Gran Derbi.To jest najwazniejszy mecz w lidze.10 kwietnia godz 22 !! bedzie sie działo ! POZDRO VeBBBBBB!

0

W rewanzu pokaza kto jest lepszy i kto gra pieknijeszy futbol !

VISCA EL BARCA ! ! ! ! ! !

0

Chyba sie ze mną zgodzicie...

Barcelona grała przez pierwsze 60min fenomenalnie.pierwsze 20min to dominacja i piękny futbol Barcy.Brakło tylko skuteczności.Myślę ze gdyby nie Almunia to wynik do połowy wynosił by 5:0.Pełno niewykorzystanych sytuacji.Gdy Barca strzeliła gole troche siadła i nie grali juz tego samego.Czuje niedosyt bo wynik mogł byc całkiem inny,ale i tak nie jest zle mamy zarobek 2 goli na wyjezdzie!;)

Szkoda tylko ze w rewanzu zabraknie dwóch srodkowych obroncow ;/,A to duze osłabienie.Okazje zapewne dostanie Marquez i MIllito.Visca El BARCA ! Zgodzicie sie z tym co napisałem ???

POZDRO !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?