Xavi10200
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem że łatwo nie jest ale zawsze spróbowac mozna :)
DzieKi !!!
0
Witam :P
Mam pytanie : Czy trzeba być pełnoletni by dostac sie do redakcji ??
0
Według mnie dużym krokiem do mistrzostwa byłaby wygrana w Gran Derbi.To jest najwazniejszy mecz w lidze.10 kwietnia godz 22 !! bedzie sie działo ! POZDRO VeBBBBBB!
0
W rewanzu pokaza kto jest lepszy i kto gra pieknijeszy futbol !
VISCA EL BARCA ! ! ! ! ! !
0
Chyba sie ze mną zgodzicie...
Barcelona grała przez pierwsze 60min fenomenalnie.pierwsze 20min to dominacja i piękny futbol Barcy.Brakło tylko skuteczności.Myślę ze gdyby nie Almunia to wynik do połowy wynosił by 5:0.Pełno niewykorzystanych sytuacji.Gdy Barca strzeliła gole troche siadła i nie grali juz tego samego.Czuje niedosyt bo wynik mogł byc całkiem inny,ale i tak nie jest zle mamy zarobek 2 goli na wyjezdzie!;)
Szkoda tylko ze w rewanzu zabraknie dwóch srodkowych obroncow ;/,A to duze osłabienie.Okazje zapewne dostanie Marquez i MIllito.Visca El BARCA ! Zgodzicie sie z tym co napisałem ???
POZDRO !