O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Xavi to legenda Barcelony, bez względu na to jaką formę prezentował w ostatnim czasie. I jeśli ktoś pisze, że "super, że odchodzi" niech się zastanowi, to ile on dał drużynie jest nie do opisania. Niestety ludzie się starzeją- taki jest naturalny bieg życia i nikt tego nie zmieni. Jednak jestem zdania, że jako wychowanek, który całe życie spędził w tym klubie, należy mu się szacunek. Chyba, że ktoś ogląda Barce od dwóch, trzech ostatnich sezonów, tu nie ma o czym mówić, bo nie wie w czym rzecz. Xavi Hernandez...ktoś pamięta jego grę na ME 2008? Tak, niektórzy pamiętają...klasa. Tyle.

Zobacz wszystkie

0

Xavi to legenda Barcelony, bez względu na to jaką formę prezentował w ostatnim czasie. I jeśli ktoś pisze, że "super, że odchodzi" niech się zastanowi, to ile on dał drużynie jest nie do opisania. Niestety ludzie się starzeją- taki jest naturalny bieg życia i nikt tego nie zmieni. Jednak jestem zdania, że jako wychowanek, który całe życie spędził w tym klubie, należy mu się szacunek. Chyba, że ktoś ogląda Barce od dwóch, trzech ostatnich sezonów, tu nie ma o czym mówić, bo nie wie w czym rzecz. Xavi Hernandez...ktoś pamięta jego grę na ME 2008? Tak, niektórzy pamiętają...klasa. Tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?