Błędów sędziego było znacznie więcej. Nie wierzę, że nikt z Atletico nie wyleciał z boiska. To samo Messi.
- ręka na żółtą kartkę,
- uderzenie łokciem Gameza pod linią boczną to bezpośrednia czerwona, widać w powtórce że spojrzał i uderzył. Żadnych wątpliwości, bandyckie zachowanie, łokieć jako broń
- faul na bramkarzu na co najmniej żółtko. Ma szczęście że nie trafił choć za sam zamiar można dostać czerwoną to tutaj wierzę, że nie chciał
Faul na Rakiticu? Błagam. W lidze angielskiej nawet by powtórki nie pokazali. Tak samo faul Messiego. Niby kontakt był, ale upadku spowodować nie mógł. Nie powinno być karnego.
FC Barcelona - więcej niż klub. W Anglii szczególnie w takich klubach jak ManUtd byłych piłkarzy szanuje się bez względu na to gdzie odszedł. Nawet Owen Hargreaves, który wrócił na OT jako zawodnik ManCity został przywitany brawami.
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem, że gdyby sędzia odgwizdał ewidentny faul na Navasie nie byłoby czerwonej kartki, bo nie byłoby tej akcji Barcelony w ogóle. .
Pellegrini ma rację, sędzia całkowicie zdecydował o przebiegu meczu. Powinien odgwizdać faul na Navasie, nie byłoby karnego i czerwonej kartki. A o wszystkim co było potem (nieuznana prawidłowa bramka Barcy) nie ma sensu dyskutować, bo nie wiemy i nigdy się nie dowiemy co by się zdarzyło gdyby nie ten błąd sędziego. Sędzia przeszkodził w sprawiedliwym rozstrzygnięciu meczu, a szkoda bo zapowiadał się fajny dwumecz. Barca i tak w rewanżu byłaby faworytem, a tak to tylko formalność.
Błędów sędziego było znacznie więcej. Nie wierzę, że nikt z Atletico nie wyleciał z boiska. To samo Messi.
- ręka na żółtą kartkę,
- uderzenie łokciem Gameza pod linią boczną to bezpośrednia czerwona, widać w powtórce że spojrzał i uderzył. Żadnych wątpliwości, bandyckie zachowanie, łokieć jako broń
- faul na bramkarzu na co najmniej żółtko. Ma szczęście że nie trafił choć za sam zamiar można dostać czerwoną to tutaj wierzę, że nie chciał
Faul na Rakiticu? Błagam. W lidze angielskiej nawet by powtórki nie pokazali. Tak samo faul Messiego. Niby kontakt był, ale upadku spowodować nie mógł. Nie powinno być karnego.
"Jeśli ten fakt nie znalazł się w meczowym protokole, zawodnik nie powinien zostać ukarany" - to jest najzabawniejsze stwierdzenie.
Przykłady z Europy? Gilardinho strzelił gola ręką i dostał 2 mecze zaiweszenia. Chyba Laporta nie myśli, że ta ręka była wpisana do protokołu meczowego. Ważne jest to co uchwyci kamera. Gdyby Messi dostał żółtą kartką to nie można go ukarać drugi raz.
My tutaj nic nie widzimy, ale oni napewno mają możliwości dokładniejszej analizy wideo. Trzeba czekać...
Oj, będzie ciekawie. Ronaldo strzelał w najważniejszych meczach (z Interem, Porto i Arsenalem) obalając mit że nie potrafi strzelać w najważniejszych meczach.
Messi jakby się zaciął, wczoraj graliśmy od początku w "10". Całe szczęście ma czas żeby odpocząć i błyszczeć w finale.
ManUtd i Barca to najlepsze drużyny na świecie w tym sezonie. Tylko że narazie to Premiership jest najlepsza i liderowanie w tej lidze jest więcej warte niż w PD. Barca może liczyć na zmęczenie Diabłów bo oni muszą wygrać w lidze wszystko do końca. Tylko że oni mają w kadrze 25 zawodników na równym poziomie.
Nie rozumiem co chcą Ci krytykujący go za postawę na EURO. Strzelał i asystował i to nie jego wina że sędzia oszukał Portugalie w meczu z Niemcami. Grał też z kontuzją która potem wyeliminowała go na 3 miesiące a więc dosyć poważną.
Przypomina mi się tekst komentatora po jednym meczu ligi angielskiej: "Cristiano Ronaldo poza 2 golami i asystą nic nie pokazał. To był słaby występ w jego wykonaniu"
W poprzednim sezonie w ManUtd w 48 spotkaniach strzelił 42 gole w tym 10 w Lidze Mistrzów. M.in. w 1/8 z Romą, w 1/4 z Lyonem i w finale z Chelsea więc mówienie że w ważnych spotkaniach nic nie gra jest bezzasadne.
On musi wygrać, zanim powinien być Xavi za Euro ale nie tylko bo obecnie to najlepszy pomocnik świata. Messi jeszcze ma czas, ale żeby wygrać nie może tyle czasu być kontuzjowanym. Ten sezon może być jego.
Oj już przestańcie zazdrościć Ronaldo. Sam fakt że tak zajmujecie się jego brakiem świadczy że go tu brakuje. Ronaldo był najlepszy w poprzednim sezonie i miał prawo to mówić. Niedawno się wypowiedział że w tym sezonie nie ma szans na złotą piłke bo obecnie są lepsi.
Czy uważacie że teraz Messi nie ma prawa powiedzieć że jest najlepszy? Jest najlepszy i nie ma czego się wstydzić o tym mówić.
Komentarze
1
Błędów sędziego było znacznie więcej. Nie wierzę, że nikt z Atletico nie wyleciał z boiska. To samo Messi.
- ręka na żółtą kartkę,
- uderzenie łokciem Gameza pod linią boczną to bezpośrednia czerwona, widać w powtórce że spojrzał i uderzył. Żadnych wątpliwości, bandyckie zachowanie, łokieć jako broń
- faul na bramkarzu na co najmniej żółtko. Ma szczęście że nie trafił choć za sam zamiar można dostać czerwoną to tutaj wierzę, że nie chciał
Faul na Rakiticu? Błagam. W lidze angielskiej nawet by powtórki nie pokazali. Tak samo faul Messiego. Niby kontakt był, ale upadku spowodować nie mógł. Nie powinno być karnego.
0
FC Barcelona - więcej niż klub. W Anglii szczególnie w takich klubach jak ManUtd byłych piłkarzy szanuje się bez względu na to gdzie odszedł. Nawet Owen Hargreaves, który wrócił na OT jako zawodnik ManCity został przywitany brawami.
0
Fajnie się teraz czyta większość komentarzy pod tym newsem :D Pycha niektórych powala hahaha
0
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem, że gdyby sędzia odgwizdał ewidentny faul na Navasie nie byłoby czerwonej kartki, bo nie byłoby tej akcji Barcelony w ogóle. .
0
Pellegrini ma rację, sędzia całkowicie zdecydował o przebiegu meczu. Powinien odgwizdać faul na Navasie, nie byłoby karnego i czerwonej kartki. A o wszystkim co było potem (nieuznana prawidłowa bramka Barcy) nie ma sensu dyskutować, bo nie wiemy i nigdy się nie dowiemy co by się zdarzyło gdyby nie ten błąd sędziego. Sędzia przeszkodził w sprawiedliwym rozstrzygnięciu meczu, a szkoda bo zapowiadał się fajny dwumecz. Barca i tak w rewanżu byłaby faworytem, a tak to tylko formalność.
1
Błędów sędziego było znacznie więcej. Nie wierzę, że nikt z Atletico nie wyleciał z boiska. To samo Messi.
- ręka na żółtą kartkę,
- uderzenie łokciem Gameza pod linią boczną to bezpośrednia czerwona, widać w powtórce że spojrzał i uderzył. Żadnych wątpliwości, bandyckie zachowanie, łokieć jako broń
- faul na bramkarzu na co najmniej żółtko. Ma szczęście że nie trafił choć za sam zamiar można dostać czerwoną to tutaj wierzę, że nie chciał
Faul na Rakiticu? Błagam. W lidze angielskiej nawet by powtórki nie pokazali. Tak samo faul Messiego. Niby kontakt był, ale upadku spowodować nie mógł. Nie powinno być karnego.
0
"Jeśli ten fakt nie znalazł się w meczowym protokole, zawodnik nie powinien zostać ukarany" - to jest najzabawniejsze stwierdzenie.
Przykłady z Europy? Gilardinho strzelił gola ręką i dostał 2 mecze zaiweszenia. Chyba Laporta nie myśli, że ta ręka była wpisana do protokołu meczowego. Ważne jest to co uchwyci kamera. Gdyby Messi dostał żółtą kartką to nie można go ukarać drugi raz.
My tutaj nic nie widzimy, ale oni napewno mają możliwości dokładniejszej analizy wideo. Trzeba czekać...
0
Oj, będzie ciekawie. Ronaldo strzelał w najważniejszych meczach (z Interem, Porto i Arsenalem) obalając mit że nie potrafi strzelać w najważniejszych meczach.
Messi jakby się zaciął, wczoraj graliśmy od początku w "10". Całe szczęście ma czas żeby odpocząć i błyszczeć w finale.
ManUtd i Barca to najlepsze drużyny na świecie w tym sezonie. Tylko że narazie to Premiership jest najlepsza i liderowanie w tej lidze jest więcej warte niż w PD. Barca może liczyć na zmęczenie Diabłów bo oni muszą wygrać w lidze wszystko do końca. Tylko że oni mają w kadrze 25 zawodników na równym poziomie.
0
Nie rozumiem co chcą Ci krytykujący go za postawę na EURO. Strzelał i asystował i to nie jego wina że sędzia oszukał Portugalie w meczu z Niemcami. Grał też z kontuzją która potem wyeliminowała go na 3 miesiące a więc dosyć poważną.
Przypomina mi się tekst komentatora po jednym meczu ligi angielskiej: "Cristiano Ronaldo poza 2 golami i asystą nic nie pokazał. To był słaby występ w jego wykonaniu"
W poprzednim sezonie w ManUtd w 48 spotkaniach strzelił 42 gole w tym 10 w Lidze Mistrzów. M.in. w 1/8 z Romą, w 1/4 z Lyonem i w finale z Chelsea więc mówienie że w ważnych spotkaniach nic nie gra jest bezzasadne.
On musi wygrać, zanim powinien być Xavi za Euro ale nie tylko bo obecnie to najlepszy pomocnik świata. Messi jeszcze ma czas, ale żeby wygrać nie może tyle czasu być kontuzjowanym. Ten sezon może być jego.
0
Oj już przestańcie zazdrościć Ronaldo. Sam fakt że tak zajmujecie się jego brakiem świadczy że go tu brakuje. Ronaldo był najlepszy w poprzednim sezonie i miał prawo to mówić. Niedawno się wypowiedział że w tym sezonie nie ma szans na złotą piłke bo obecnie są lepsi.
Czy uważacie że teraz Messi nie ma prawa powiedzieć że jest najlepszy? Jest najlepszy i nie ma czego się wstydzić o tym mówić.