0

GKS Katowice na 3:1 cóż za szalona końcówka w Katowicach:D

0

Ale cyrk w obronie Pogoń na 1:2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@ranger3120 Je ne parle pas français czyli nie mówię po francusku i niech się oni martwią:D

3

Kontuzja Ter Stegena i brak zmiany Yamala to tyle z minusów

0

Korupcja City Arsenal Londyn 2:2 szkoda dzielnie broniących się kanonierów bramka stracona w ostatniej akcji:/

1

@Kapitan hawk GKS vs Górnik to mecz przyjaźni skąd dymy poza boiskiem według ciebie?

0

@AFA nie wiem w jakim to języku Anglię jeszcze bym rozszyfrował, ale Holandia=Países Bajos wtf

0

@mekston i to jest piękna godzina meczu oby tylko Martino znów szopki że składem nie zrobił, bo jeszcze im tytuł (nie pamiętam nazwy) za zwycięstwo w fazie zasadniczej przepadnie

0

@FcPortoFan1999 a znasz kogoś nie z Warszawy co chce?:D

2

Pogoń mogłaby dziś wygrać, bo oni i tak w walce o mistrza nie będą się liczyć, a zawszę to punkty mniej dla Legii (sorry fani Portowców, ale wy się zawszę wywalacie pod koniec:D)

3

@Ojciec5tkidzieci widzę że nagle @arasz1819 kontekstu potrzebuje tzn stosunku głosów by potępić jawnie antypolskie głosowanie tych europosłów. Szkoda, że to nie konfederacja bo wtedy pluł byś jadem bez kontekstu xD

11

@BorzyKrzys antykaszojadowa inicjatywa @draxidox 'a zbiera żniwo( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Widzę klasyka kolejny solidniejszy rywal i pojawia się Ghosting Håland xD

0

@TheNekro94 no ciężko żeby chodzić na mecze kobiet ze względu na poziom sportowy , bo ten jest porównywalny no w sumie nawet nie wiem, bo profesjonalne piłkarki dostały oklep od nastolatków

0

@KacperVEB jako stały klient to musisz dopłacić xD

2

@Hosh czapki z głów za kolejny akt terroryzmu Izraela mówisz?

1

@D10SLEO Chyba nie istnieje drugi alkoholik, który dostał tyle szans

2

@Radioactive9705 może kontrowersyjna opinia, ale moim zdaniem najlepszy selekcjoner w XXI wieku, a awans na euro 2008 to było mistrzostwo patrząc jaki materiał ludzki był w kadrze

58

@xvcWinterSoldier Szony to jedno, ale gorsi są ci wszyscy spermiarze którzy im płacą. Nie mój biznes, ale tego nie rozumiem jaki jest sens płacenia skoro tego typu treści masz za darmo i to z każdej kategorii

8

@goldmetaxa i najlepsze że Niemcy zamykają granice i problemu nie ma, gdyby zrobiła to Polska to von den coś tam z Brukseli zaraz by o łamaniu praworządności mówiła i kary wlepiała

1

@Sulimo oraz stabilny właściciel KGHM tam w teorii jest wszystko by walczyć nawet o coś więcej niż środek tabeli

3

Powódź 2024. Są nowe prognozy dla Wrocławia. Wszystko wskazuje na to, że fala powodziowa przejdzie przez miasto pod koniec tygodnia. - Czwartek, piątek, sobota, to będzie wydłużona fala - powiedział hydrolog. Wysokość wody ma wynosić między 600 a 650 cm.

@Kgorecki2500 nie dziwię się że u cb wodę wykupili skoro bez przerwy prognozy zmieniają. Fala miała być u was już we wtorek, później środa wieczorem, a teraz takie przewidywania. Ludzie nie wiedzą na czym stoją to wolą się zabezpieczyć

0

ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW
z dnia 16 września 2024 r.


w sprawie wprowadzenia stanu klęski żywiołowej na obszarze części województwa dolnośląskiego, opolskiego
oraz śląskiego

w województwie dolnośląskim – powiaty kamiennogórski, karkonoski, kłodzki, lwówecki, wałbrzyski i ząbkowicki
oraz miasta na prawach powiatu Wałbrzych i Jelenią Górę;

2) w województwie opolskim – powiaty głubczycki, nyski i prudnicki oraz gminę Strzeleczki w powiecie krapkowickim;

3) w województwie śląskim – powiaty bielski, cieszyński, pszczyński i raciborski oraz miasto na prawach powiatu Bielsko-Białą.

§ 2. W czasie obowiązywania stanu klęski żywiołowej dopuszcza się stosowanie następujących ograniczeń wolności
i praw człowieka i obywatela:

1) obowiązku opróżnienia lub zabezpieczenia lokali mieszkalnych bądź innych pomieszczeń;

2) nakazu ewakuacji w ustalonym czasie z określonych miejsc, obszarów i obiektów;

3) nakazu lub zakazu przebywania w określonych miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach;

4) nakazu lub zakazu określonego sposobu przemieszczania się.

0

@MesQueUnClub96 Jak twój cały dobytek popłynął z falą to jest to mało

0

Trochę marne te środki

Premier zapowiedział, że na przeciwdziałanie skutków powodzi przesunięto na razie miliard złotych. Powodzianie będą mogli wnioskować o 10 tys. zł bezzwrotnego wsparcia.

- Ci ludzie, po złożeniu prostych wniosków, dwóch podpisów będą mogli ubiegać się o 8 tysięcy złotych ze środków socjalnych i dodatkowe dwa tysiące. Łącznie 10 tysięcy - przyznał premier. - Proszę o patrzenie na te wnioski życzliwie - dodał.

Rząd przewiduje ponadto na odbudowę budynków mieszkalnych zapomogę do 200 tys. złotych.

2

Pierwsza transza pomocy dla obszarów dotkniętych powodzią ma wynieść 21 mln zł w formie dotacji z Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - ogłosiła minister klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska.

1

@NeroTFP1 Nie mam, a jak to wygląda u cb, bo ten szczegół z ciekawości ominąłeś

1

@tbas Ja nie mam nikogo znajomego w armii, ale coś czuję że w kwestii sprzętu to my ładnie leżymy zwłaszcza jak oddajemy wszystko(bo w sumie nie wiemy dokładnie co) na Ukrainę, ale na papierze jesteśmy potęgą, bo mamy miliardowe kontaktu, a tu wychodzi że nawet sprzętu do ratowania ludzi brakuje

2

@tristan87 raczej na T Terlecki Ryszard

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?