O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 216
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Hummels jest świetny

0

Jeżeli Guardiola obroniłby LM z Barcą to jestem za tym by po sezonie wymienić się z Arsenalem trenerami. Obu szkoleniowcom taka zmiana wyszłaby na dobre.

0

W jego miejsce powinien przyjść Alba.

0

http://www.hwawshytv .info/ nie scina

Zobacz wszystkie

0

Albo Czyhrynski ;p

0

Jeffren gra poniżej zera. Robią go jak chcą. On nie poradzi sobie na tej prawej obronie...bedzie jeszcze gorzej.

0

Oj to będzie ciężkie spotkanie i może być czerwono w drugiej połowie ;/

0

Na pewno wielu z was gadało z Ibrahimoviciem i wie jak zachowuje się w szatni i na treningach. Tacy z was znawcy jego charakteru...

0

Dlaczego jest tak, że teoretycznie mimo lepszego ataku niż w zeszłym roku, sytuacji jest mniej? Według mnie bierze się to stąd, że drużyna gra na Ibre tak jak na Eto'o, a przecież to zupełnie odmienni zawodnicy. Zlatan miał dać więcej możliwości w ataku, można grać z nim bardziej kombinacyjnie, częściej dośrodkowywać kiedy nie idzie się dostać pod bramkę prostopadłymi podaniami. Jednak to nie jest wykorzystywane. Przecież Zlatan w Interze strzelał kapitalne bramki sprzed pola karnego, a teraz jakoś nie widzę nawet strzałów. Oni powinni popracować nad grą kombinacyjną w ataku, bo nadal wygląda jakby się nie rozumieli. Trochę mnie to wkurza, że Barcelona nie wykorzystuje całkowicie takiego potencjału w ataku jaki ma...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?