0

@MesQueUnClub_87 Ja miałem ponad 5 lat Redmi note 5 4gb i dopiero się przesiadłem na inny w listopadzie tego roku. Nie narzekałem, a korzystałem z telefonu na wiele sposobów.

0

Polecacie jakiś telefon do 400 zł dla ojca? Głównie internet i GPS / Janosik.

0

Widze na x już nawet zdjęcia grzesia latają.

1

@jacobFCB Gratulacje, pamiętaj o suplementacji.

0

Gdzie oglądacie gale?

0

@Karol32 A teraz zobacz sobie kogo proponują na MON, MSZ itp...

0

W mojej wiosce (wschód) około 200 osób uprawnionych i frekwencja prawie 80%. Niezła mobilizacja.

1

Late poll wleciało

1

@DragonxNF Ja też myślę o 3D, ale oni na bank pójdą w koalicję z KO.

1

@koziar ja chyba nie pójdę na wybory, nie ma na kogo głosować

1

Mam Orange na kartkę i nagle dostałem SMS z Orange, że w prezencie za to, że z nimi jestem doładowali mi konto za 40 zł. Nieźle, takie prezenty mi się podobają.

5

Ładnie sobie PIS ułożyło pytania pod referendum, teraz w wiadomościach się chwalą, że wszystkie pytania ponad 90% na nie, a gdzie pytanie o aborcję i powrót do kompromisu? Niewygodne?

0

Działa wam Twitter?

0

@ikar34 Na tej stronie to już wszędzie musi być polityka wplątana.

0

Stuhr kabareciarz? Ciekwe czy będą jakieś żarciki z rajdowców na cyku.

0

@kynio302 przecież ta defilada która wrzuciłeś była o wiele gorsza, mnie nie interesują grupy rekonstrukcyjne tylko nowoczesny sprzęt.

0

@kynio302 A czego Ci zabrakło?

2

@barcelonaLM PIS jaki jest każdy wie, ale nie można powiedzieć że ta defilada była słaba. Dodatkowo dziś odbywają się w całej Polsce pokazy sprzętu wojskowego, nie tylko Warszawa.

1

No i F-35 na koniec.

0

Nie no ale sprzętu to trochę jest.

0

Ktoś poleci tani solidny telefon? Do dzwonienia, SMS, Whatsapp, przeglądnie internetu, zrobienie kilku zdjęć. Bardziej mi zależy na tym aby sprawnie działał i solidna bateria niż np. jakość zdjęć. Myślę, że gdzieś tak 500-800 zł.

1

@RoberDzik PSL :D

1

Podobno ten Peretti miał około 2,5 promila, ale nie no internet przecież wie lepiej, że to wina przechodnia.

3



Piękne fajerwerki.

1

https://www.money.pl/gospodarka/wiceprezes-rosyjskiego-banku-nie-zyje-kristina-baikova-wypadla-z-okna-wiezowca-6914240128170656a.html

No tak kolejny nieszczęśliwy wypadek u ruskich. Tak poza tym, ciekawe dlaczego i jak została wiceprezes banku mając 28 lat (zdjęcie w artykule).

0

@LukaszFan Mi się kojarzy BestStore z BestCena, tej drugiej dobrze nie wspominam.

0

"Przypomnijmy, że do walki w sądach frankowiczów skłoniły trudności w spłacie kredytów. W skrócie chodzi o to, że gdy klienci zaciągali kredyty walutowe, frank szwajcarski kosztował ok. 2 zł. Wskutek osłabienia złotego wobec szwajcarskiej waluty raty kredytów, a także kwota kapitału do spłaty drastycznie wzrosły. Kredytobiorcy, mając problem ze spłatą zobowiązania, apelowali o ustawowe rozwiązanie ich problemów. Gdy frankowicze prosili o ustawę kilka lat temu, Jarosław Kaczyński wysłał ich do sądów. Poszli i teraz w ponad 90 procentach wygrywają spory z bankami — głównie o unieważnienie umowy, w uproszczeniu o darmowy kredyt."

Na portalach finansowych dziś tylko jeden temat. Może jak ktoś utopi w krypto albo na giełdzie to też trzeba zacząć płakać, a nóż się uda. Zdaję sobie sprawę, że część umów frankowych to były ewidentne przekręty, ale z tego co czytam to zaraz wszyscy frankowicze pójdą do sądu.

0



Ten to zawsze coś odstawi :)

0

Reklama oppo = Chiny. A do Maricniaka to się chcieli przyczepić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?