Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Ja miałem ponad 5 lat Redmi note 5 4gb i dopiero się przesiadłem na inny w listopadzie tego roku. Nie narzekałem, a korzystałem z telefonu na wiele sposobów.
0
Polecacie jakiś telefon do 400 zł dla ojca? Głównie internet i GPS / Janosik.
0
Widze na x już nawet zdjęcia grzesia latają.
1
@jacobFCB Gratulacje, pamiętaj o suplementacji.
0
Gdzie oglądacie gale?
0
@Karol32 A teraz zobacz sobie kogo proponują na MON, MSZ itp...
0
W mojej wiosce (wschód) około 200 osób uprawnionych i frekwencja prawie 80%. Niezła mobilizacja.
1
Late poll wleciało
1
@DragonxNF Ja też myślę o 3D, ale oni na bank pójdą w koalicję z KO.
0
https://wydarzenia.interia.pl/raport-wybory-parlamentarne-2023/news-wybory-2023-pulapka-w-referendum-dlaczego-nie-wystarczy-odda,nId,7052546
Bardzo ważne w kontekście przyszłego referendum.
1
@koziar ja chyba nie pójdę na wybory, nie ma na kogo głosować
1
Mam Orange na kartkę i nagle dostałem SMS z Orange, że w prezencie za to, że z nimi jestem doładowali mi konto za 40 zł. Nieźle, takie prezenty mi się podobają.
5
Ładnie sobie PIS ułożyło pytania pod referendum, teraz w wiadomościach się chwalą, że wszystkie pytania ponad 90% na nie, a gdzie pytanie o aborcję i powrót do kompromisu? Niewygodne?
0
Działa wam Twitter?
0
@ikar34 Na tej stronie to już wszędzie musi być polityka wplątana.
0
Stuhr kabareciarz? Ciekwe czy będą jakieś żarciki z rajdowców na cyku.
0
@kynio302 przecież ta defilada która wrzuciłeś była o wiele gorsza, mnie nie interesują grupy rekonstrukcyjne tylko nowoczesny sprzęt.
0
@kynio302 A czego Ci zabrakło?
2
@barcelonaLM PIS jaki jest każdy wie, ale nie można powiedzieć że ta defilada była słaba. Dodatkowo dziś odbywają się w całej Polsce pokazy sprzętu wojskowego, nie tylko Warszawa.
1
No i F-35 na koniec.
0
Nie no ale sprzętu to trochę jest.
0
Ktoś poleci tani solidny telefon? Do dzwonienia, SMS, Whatsapp, przeglądnie internetu, zrobienie kilku zdjęć. Bardziej mi zależy na tym aby sprawnie działał i solidna bateria niż np. jakość zdjęć. Myślę, że gdzieś tak 500-800 zł.
1
@RoberDzik PSL :D
1
Podobno ten Peretti miał około 2,5 promila, ale nie no internet przecież wie lepiej, że to wina przechodnia.
3
Piękne fajerwerki.
1
https://www.money.pl/gospodarka/wiceprezes-rosyjskiego-banku-nie-zyje-kristina-baikova-wypadla-z-okna-wiezowca-6914240128170656a.html
No tak kolejny nieszczęśliwy wypadek u ruskich. Tak poza tym, ciekawe dlaczego i jak została wiceprezes banku mając 28 lat (zdjęcie w artykule).
0
@LukaszFan Mi się kojarzy BestStore z BestCena, tej drugiej dobrze nie wspominam.
0
"Przypomnijmy, że do walki w sądach frankowiczów skłoniły trudności w spłacie kredytów. W skrócie chodzi o to, że gdy klienci zaciągali kredyty walutowe, frank szwajcarski kosztował ok. 2 zł. Wskutek osłabienia złotego wobec szwajcarskiej waluty raty kredytów, a także kwota kapitału do spłaty drastycznie wzrosły. Kredytobiorcy, mając problem ze spłatą zobowiązania, apelowali o ustawowe rozwiązanie ich problemów. Gdy frankowicze prosili o ustawę kilka lat temu, Jarosław Kaczyński wysłał ich do sądów. Poszli i teraz w ponad 90 procentach wygrywają spory z bankami — głównie o unieważnienie umowy, w uproszczeniu o darmowy kredyt."
Na portalach finansowych dziś tylko jeden temat. Może jak ktoś utopi w krypto albo na giełdzie to też trzeba zacząć płakać, a nóż się uda. Zdaję sobie sprawę, że część umów frankowych to były ewidentne przekręty, ale z tego co czytam to zaraz wszyscy frankowicze pójdą do sądu.
0
Ten to zawsze coś odstawi :)
0
Reklama oppo = Chiny. A do Maricniaka to się chcieli przyczepić.