0

Słupek ..... Jaki fart

2

Carreras dostaje kartkę.... Właśnie w tym momencie powinien otrzymywać druga kartkę

5

Nie no kur ..... Bilard i gol z dupy

0

@kamiVeB w 99 po doliczonych 3

2

Czemu nie przerwał jak real miał piłkę ?

5

Na mestalla chyba sami fani mbappe

4

Mbappe z pretensjami że to już 45 minut w tym meczu bez karnego

1

Inne kluby przygotowują się do ligi i sezonu a real do testów pintusa

2

Niech ten sędzia daje już karnego bo połamią pół składu Valencii

1

Nie no teraz też bez kartki

3

Świetny strzał w końcu trafił w bramkę z 10 metrów

11

Carreras znów z immunitetem .... To są jaja z tymi kartkami

2

@Stinger_ chyba w żółtych kartkach ..... Rojas zrobi swoje

3

@Ptasior bałdzo ładnie

2

@FCB_dimiC ubytki w mózgu to nie kontuzja

1

@blakkudium z Liverpoolem tak nie potrafił grając w barwach Barcy .. pozycja podobna

1

@ViscaelBarca2007 a to już swoją drogą .... Potrzeba jeszcze więcej ofenwysywnnych zawodników do defensywnego stylu gry

1

@TR3YWAY świetny to aktor był ..... W czym nie zagrał to pasował do roli

0

Lookman po poprzednim meczu tak chwalony i wielbiony przez kibiców atletico .... Dzisiaj już zagrał na swoim poziomie

0

@Azazel_Pazuzu no i nie zgadzam się z tobą ..... Gil manzano to klasyczna 9 w końcu to on najwięcej punktów zapewnił białym i odebrał naszym

0

@Kapitan9 bo to drewniany placek jest ....

0

@Kubajnos345 a zamierzasz oglądać mecz o 21 ?

0

Atletico jest tak beznadziejne w ataku pozycyjnym że próbuje z autu wrzucać w pole karne i wysyła na walkę środkowego obrońcę....
Simeone ball xd

0

Legia to chyba koniecznie chce grać w 1 lidze

0

@konajoncek @Criss18Barca to ona w Vancouver połamała na treningu /kwalifikacjach chyba żebra i brąz zdobyła dobrze pamiętam ?

0

@Ryse 1. Celta - Osasuna | 1/-2.5 2:0
2. Vallecano - Oviedo 1/-2.5 2:0
3. Barcelona - Mallorca 1/+2.5. 4:1
4. Sevilla - Girona x/-2.5 1:1
5. Sociedad - Elche 1/+2.5 2:1
6. Alaves - Getafe 1/-2.5 1:0
7. Bilbao - Levante 1/+2.5 2:1
8. Atletico - Betis 1/+2.5 3:0
9. Valencia - Real 2/+2,5 1:3
10. Villareal - Espanyol 1/-2.5 2:0

0

@Roobo poczekaj jeszcze 2-3 mecze aż przyjdzie poważy przeciwnik ..... Będziesz pierwszy który będzie przeklinał blondyna

6

Tak z ciekawości ter Stegen już opublikował wpis że będzie się leczył krócej niż 3 miesiace ? Czy nasz "kapitan " jest "pomocny" jedynie w stosunku do Barcelony

0

Od teraz będziemy grali aż real wygra.... Formuła 90 minut się nie sprawdza jak widać.

0

120.minut dawaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?