O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 237
  • Polecenia 0

Komentarze

Y2M

0

UWAGA!! Pod tym newsem część użytkowników powinna zostać zbanowana!! Za wulgarny i niestosowny język.

Y2M

0

duch toma joad

Widzisz.. masz inne zdanie na ten temat. Dla mnie oprócz tych wymienionych przeze mnie graczy jest cała masa.. no może przesadzam kilkunastu piłkarzy którzy byli wg mnie dużo lepsi piłkarsko od Messiego. To jasne że co jakiś czas pojawia się fenomenalny piłkarz. Media robią z niego herosa aby na tym zarobić. Ale w Messim oprócz całej oprawy, umiejętności i marketingu brakuje mi czegoś.. aby postawić go wśród największych tej dyscypliny. Może z biegiem lat to się zmieni. Za wcześnie i nie wypada po prostu tego robić. Nie dlatego że są osoby które uważają inaczej, ale dla Leo.

A co do argumentu "Messi rzeczywiście nie jest formatu Maradony czy Platiniego, on ich bije na głowę. Tylko że czasy się zmieniły, futbol wtedy i futbol dziś to jak dwie różne dyscypliny." Równie dobrze można obalić twój argument twierdząc że nie wiadomo czy umiejętności Messiego są wystarczające aby stał się gwiazda zamierzchłych czasów. Nie wiadomo czy poradziłby sobie.. ba nie wiadomo czy jego zdrowie pozwoliło by mu wyłonić się z cienia piłkarzy kończących swe kariery tylko dla tego że zdrowie nie pozwoliło im tak naprawdę sie rozwinąć i zaistnieć. Piłka to mimo wszystko nie pewna i ryzykowna dziedzina sportu. Masz rację współczesny futbol stracił względem brutalności i tężyzny fizycznej na rzecz szybkości. Ale czy to daje nam prawo odbierać legendom należyte im miejsce względem pierwszej lepszej współczesnej gwiazdy?

Y2M

0

"The Sun"...

He he bzduuuuuuuuuura..

Y2M

0

Tak to jest jak namaszcza się młodego piłkarza na supergwiazdę formatu Maradony, Pele czy Platiniego. Realia są inne. Messi to nie ten format. Jeśli ludzie i pismaki będą dalej wygadywać takie bzdury to w pewnym momencie Leo się załamie.

Co to gry jaką prezentuje reprezentacja Argentyny. Myślę że reprezentacja stanie się silniejsza gdy Messi usiądzie na ławie. Leo nie radzi sobie z presją. A trener (choć nie powinien) próbuje kreować Messiego na lidera drużyny. Choć obecnie 4 piłkarzy prezentuje podobny poziom.

Wg mnie bardziej na lidera drużyny obecnie w reprezentacji nadaje się Tevez. Zapytacie się dla czego? A ja pstryk i mam odpowiedź: Carlos potrafi ciągnąć drużynę do zwycięstw nie zależnie od tego w jakiej formie ma kolegów. Ma charyzmę i charakter a także ogromne doświadczenie by stać się liderem w ataku. Ale to nie nastąpi jeśli gra nie będzie opierać się pod niego. Obecnie jak wiemy gra opiera się na Leo a on z tym sobie nie radzi.

PS: Czemu Messi wali z wolnych?? Przecież w reprezentacji jest co najmniej 5 osób wykonujących ten fragment gry lepiej, dokładniej i skuteczniej?? Paranoja..

Y2M

0

Bardzo inteligentny zawodnik. Szkoda że nie pokazał w Barcy na co go stać:( Jest niewątpliwie najlepszym napastnikiem na świecie. Dużo lepszym od Villi ale nam kompletnie nie potrzebnym.

W tym wywiadzie nie zauważyłem aby Ibra kogoś obrażał a zwłaszcza Guadriole.

Zobacz wszystkie
Y2M

0

Dajmy Bojana+ Toure+ 40-50melonów. Chcemy mieć najlepszego gracza to dajmy wartościowych piłkarzy a nie odpadki. Arsenal to nie słaby klub jak Valencia czy Atletico M. Byle czym się nie zadowoli ;)

Y2M

0

Zapominamy o jednym że CR9 potrafi zrobić wszystko z piłką jak swego czasu R10. R10 w najlepszej formie przewyższa Messiego i Riberiego. Tak samo jak C. Ronaldo. Chociaż w tym roku Messi jest lepszy bo Portugalczyk po prostu gra gorzej.

Y2M

0

To prawda że Inter jest lepszy w defensywie od Barcy i w tym aspekcie jest o wiele lepszy. Wystarczy że wyłączy środek pomocy i może awansować. Jest to drużyna o niebo lepsza od Arsenalu, który bez Fabregasa nie istnieje. Inter to drużyna światowego formatu mająca wiele gwiazd na poziomie.

A Dunga to dobry trener, nie zapatrzony w komercyjne nazwiska(aluzja do Daniego który faktycznie jest słabszy piłkarsko od Maicona).

Awansuje Barcelona. Inter się kruszy i nie trzyma formy. Gra zbyt wolno.

Y2M

0

Radzę zdjąć klapki z oczu.

Messi się podkłada jak każdy. Ale w polu karnym aktorstwo Leo nie jest najwyższych lotów. Dla jego dobra powinien dostać kartkę od sędziego by następnym razem 2 razy pomyślał zanim zrobi to w polu karnym bo mimo tego że traktowany jest ulgowo przez arbitrów ale w LM nie musi być już tak kolorowo. Nadejdzie taki dzień że dostanie czerwień za symulacje w ważnym meczu. Zobaczycie.

Y2M

0

takisobie

Ma rację.

VV robi swoje. Lepszego bramkarza nie wyciągniemy za małe pieniądze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?