YETImaciek
Dołączył/a: maj 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A przypadkiem nie było 3 debiutów? Jofre Torrents nie debiutował wczoraj?
0
@kacperFCB_ Optymizm - to jest klasyk.
0
@lysy1015 A dlaczego piłkarze? Przecież nikt ich nie zmuszał do akceptowania zarobków większych niż stać na nie klub. A po drugie - gdyby oferowano im mniej to wcale niekoniecznie by chcieli grać dla nas. To nie jest wina piłkarzy, że budżet tak wygląda. Tylko działaczy i życia ponad stan - czytaj - oferowania zarobków wyższych niż pozwala budżet oraz przez lata przepalaną kasą na transfery.
3
@19Macio93 Krzesełka to nie loże VIP, to po pierwsze. Po drugie to z tych lóż nawet gdyby były to i tak nie można korzystać bo stadion nie jest oddany do użytku.
11
No przecież już od dawna jesteśmy w tej zasadzie 1:1. Nie były potrzebne lożeVIP, dźwignie, kontrakty z Nike, odejścia zawodników, nowi sponsorzy ani tym bardziej poręczenia. W klubie optymizm oczywiście.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Ponad możliwości póki co. Nie widać, żeby zostali zarejestrowani Garcia, Szczęsny i Rashford.
0
A wiadomo jaka jest ostateczna lista piłkarzy na ten wyjazd?
0
@Pedryrodryges Z tym się zgadzam
7
@Pedryrodryges Tak. Flick powinien wziąć do drużyny wszystkich. Powinien też zadbać o to by każdy z tych wszystkich dostał szansę się pokazać/odbudować/ograć. Nie w jednym meczu tylko w kilku… To jest piłka na najwyższym poziomie, tutaj nie ma miejsca na sentymenty ani czasu na zabawę! Chłopak najwyraźniej nie wykorzystał swojej szansy gdy miał okazję i tyle. Inni są najwyraźniej lepsi.
1
@kaamil1910 No pewnie, że może, ale raczej tego oglądać nie będziemy. Zwykła logika i fakt, że są lepsze 9 na ten moment w drużynie. Taka rasowa 9 jak Lewandowski oraz zdecydowanie lepszy wybór niż Rashford - granie Torresem lub fałszywą jak Olmo.
10
@zadafcb naprawdę? A kto dopuszcza płatność w terminie typu max dzień przed wylotem. Nie można było dać termin na 7-10 czy 14 dni przed planowanym meczem? Byłby czas, żeby ogarnąć inny wyjazd lub inne zajęcia.
2
@kiler1504 Pomimo twoich życzeń na zasadzie „Lewandowski się skończył” zapewne Rashford będzie grać na lewej flance. Prędzej na 9 za Lewandowskiego zagra Torres lub Olmo.
3
@Ciuus Akurat nie ma takiego klubu (może poza arabskimi) gdzie klub mógłby wybudować stadion bez kredytu. A w Polsce to już w ogóle jest świetnie bo to samorządy budują stadiony klubom.
0
@Arkon Nie widzę żadnego sensownego powodu. Ale ludzi fascynują różne rzeczy, produkty, marki. Ludzie to też zwierzęta stadne i jak jest jakaś moda to podążają za nią całą grupą.
14
@ACRAB95 dla bardzo dużej części ludzi tutaj byłby zapewne idealnym transferem gdyby nie był Polakiem. Smutne, ale prawdziwe niestety.
0
@Arkon w sumie jak im się chce stać w kolejce to niech sobie stoją. Ich wybór.
0
@Roobo zmienia, bo zamiast sprawdzić to jak tępy idiota przekazujesz dalej takie właśnie głupoty. Skoro podajesz dalej jakąś informację to stajesz się odpowiedzialny za nią. Pomyśl czasem. Jak chcesz walczyć z imigracją, bo ci się nie podoba to rób to z głową i przytaczaj argumenty, nie zaś idiotyzmami zalewasz tu forum.
1
@Matt_i1992 bo na takich głupich niusach zbija się kapitał polityczny, a co za tym idzie pieniądze. A głupi ludzie łykną wszystkie „gorące” wiadomości… i będą to kolportować dalej, kompletnie bezrefleksyjnie. Czy to ma sens czy nie.
0
Według mnie to zwykła bzdura wyssana z palca, żeby nie powiedzieć skąd. Ani to nie ma sensu w kontekście zawodnika, ani w kwestii formalnej, ani tym bardziej jakichkolwiek możliwości prawnych Athleticu wobec piłkarza czy Barcelony. To musi być fejk i tyle, pisanie bzdur, żeby zwiększyć ilość kliknięć…
0
Komentarz usunięty
0
Mam dziwne wrażenie, że Raphinii i Yamalowi włączyła się Złota Piłka a Lewandowskiemu Pichichi i zamiast skupić się na zaspole i wyniku, grają oni wszyscy zbyt indywidualnie, a gdy nie idzie to frustracja, machanie rękami i inne głupoty. Miejmy nadzieję, że Flick to ogarnie, bo będą z tego kłopoty.
25
Przecież Flick specjalnie tego nie robi mu na złość, że go nie wypuszcza do grania. Tak ciężko domyślić się, że jest się za słabym aktualnie w porównaniu z innymi, że się grzeje ławę? Nie rozumiem też komentarzy na zasadzie „nie dostał szansy od trenera, żeby się pokazać”. To nie gra na podwórku tylko poważna piłka. Na grę w szczególności, a nawet na załapanie się na ławkę trzeba sobie zapracować na treningu.
1
@kevin77 Moment, żeby grać z Bayernem to najpierw trzeba ograć w dwumeczu Borussię. Jesteśmy faworytami, ale trzeba być skoncentrowanym. Nie wybiegajmy w przyszłość za daleko, najpierw Borussia, potem zobaczymy. A tak naprawdę to najpierw Betis.
0
@TroY_PL Inigo nie wyglądał dobrze na koniec meczu. Mam nadzieję, że żadnej kontuzji nie złapał.
0
@Barcelonista94 Nie wiesz, że 2:0 to niebezpieczny wynik? Michniewicz (czyli polski murinio) tak twierdzi xD
0
@fotohobby 30? Gaviemu 3 wystarczą :)
0
@Marusek Miał jedną i ją wykorzystał. A w buty Lewego nie wejdzie bo to niemożliwe. Zupełnie inny typ napastnika. Siadło tempo pod koniec pierwszej połowy, to mnie martwi bardziej.
2
@Kismeth Co drukują? Bardzo dobrze w pierwszej połowie sędziuje. A jak na standardy hiszpańskie to nawet wybitnie:)
1
@Marusek No i pięknie skorzystał ze swoich atutów:)
0
@Marusek To nie jest typowa gra Torresa. Wątpliwe, że da sobie radę. Zastawianie się, blokowanie i ściąganie obrońców to raczej Lewandowski. Torres ma inne atuty, których przy takiej obronie może nie być w stanie pokazać. Wyjście na wolne pole to jego atut.