0

jeeeeeeeeeeeeeee ^^ IBRA xD

0

przyda się ^^ thx

0

potok100 dzięki ci wielkie za zdjęcia ^^

0

fdzięki wielkie

0

DZIĘKUJEMY !!!!

0

Pięknie !!!!! po to się żyje!!! Bądźmy dumni !!!! VAMOS BARCA !!!

0

dzięki wielkie ^^ już zacieram ręce

0

nic się nie stało xD fiesta za tydzień i koniec, nie czepiać się żadnego zawodnika ^^ Zgadzam się z tobą borys27. VeB !!

0

no elegancko to działa thx ^^

0

na allgoals.pl też jest do pobrania po polsku ^^ jakby ktoś jeszcze nie wiedział :P tyle że na rapidzie i np. u mnie ściąganie odpada bo limity :/ Jakby ktoś miał linka albo torrenta do wersji z TVP2 to byłbym wdzięczny :P

0

2.47 GB w 3 min 0_O? jaką ty masz prędkość neta ^^

0

konradinho ja też z chęcią bym ściągnął. Jeśli możesz to wrzuć te torrenty ^^ Tylko pytanie, jaki komentarz jest do tego?

0

thx za brameczki. Piękny moment ... tego się nie zapomina. VeB !!!!!

0

MAMY FINAŁ !!!! Nie da się tego opisać w tych nędznych słowach. Taki strzał Iniesty w takiej chwili ... ten spokój ... precyzja GENIUSZ !! Cieszmy się !!!!!!!! VeB

0

BAAAAAAAARCAAAAAAAAAAAAA !!!! TO jest piękne. VAMOS !!!! VeB

0

thx za brameczki ^^ Brawo Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?