0

@pero1983
akurat trafił centralnie na miejsce gdzie stał jeden z mikrofonów, komiczna sytuacja, a z drugiej strona gdyby dostał kartkę, to nie mógłby mieć do nikogo pretensji. Nawet mnie to podczas transmisji zdziwiło, że to się nie stało.

0

@wawrzyn1
A powinni, gdyby inne kluby też takie metody stosowały to może końcu cokolwiek by się ruszyły w tym zabetonowanym szambie. Jedna z najlepszych lig na świecie, a sędziowie nie widzą oczywistych, brutalnych fauli, które mogą zakończyć się wykluczeniem zawodnika na długi czas. Czy Mbappe ostatnio, czy teraz Pedri, ewidentna czerwona i kilka meczów zawieszenia.

1

@Worny
@Ramaj77

oj fakt, mój błąd, zwracam honor

0

@Who_you_mam
wystarczyły 3 minuty, żeby zweryfikować jego głupie gadanie

5.12.09 czerwona kartka dla Ronaldo w meczu przeciwko Almerii
3.01.10 prowadzi mecz Sporting Gijon - Malaga


2

@budel17 porażka Borusii i remis Bayernu sprawia, że BvB ma 70 punktów, a Bayern 69

1

@bartas97 naprawiają błąd kolejnym błędem, cała hiszpańska liga może być podsumowana w tych czterech słowach

0

@jeyx77x sprawą Valverde zajmuje się policja, ponieważ całe zajście miało miejsce już poza czasem "okołomeczowym", więc to nie liga rozpatruje tę sytuację; można jedynie czekać na rozpatrzenie tej sprawy na drodze cywilnoprawnej i dopiero wtedy liga ma możliwość wymierzenia swojej kary

3

@Rust_Cohle no to Halaand ma pograne, na VARze na pewno znajdą powód do czerwonej kartki

0

@Xxxbarca4ever nie zmienia to faktu, że nie da się tego czytać

0

@abram3k
przecież to nie miało miejsca na boisku, ani nawet w czasie okołomeczowym, tylko już dawno po zakończeniu spotkania, na parkingu, poza stadionem, więc co ma do tego liga? jest to sprawa cywilna, którą zajmuje się policja

0

@Xxxbarca4ever
masz trochę ,,,,, i sobie kopiuj, może wtedy będzie to choć trochę zrozumiałe

2

powiem tak, zasłużył sobie, bo od długiego czasu mocno irytyje swoim zachowaniem, ale to jak sędziowie nie panują nad tym bydłem z trybun w dosłownie każdym meczu Realu na wyjeździe + to co się dzieje w całym sezonie La Liga to jest sprawa na oddzielny odcinek jakiegoś programu dokumentalnego, bo cała ta liga bardzo mocno na tym cierpi

0

@icon3520 mniej wartościowych tytułów*, bo jednak KMŚ, Superpuchar Europy(mimo, że oba de facto za poprzedni sezon, ale grane w tym) i Puchar Króla

1

@Derean w sensie takich, którzy twierdzą, że dziś City poza zasięgiem i pokazało Realowi jak grać w piłkę? jeśli tak, to jestem tu :D

0

Skład Realu na City:
Courtois - Carvajal Militao Alaba Camavinga - Kroos Modric Valverde - Rodrygo Vinicius Benzema

Ancelotti stawia na żelazną jedenastkę, a Militao wraca kosztem Rudigera, dość odważna decyzja, patrząc na fenomenalny występ Niemca w pierwszym meczu

0

@Emhyr idealny do Realu, gdy Fede wychodzi jako PS, wtedy miał by wiele miejsca, a Fede mógłby schodzić do środka

0

@Objectivo uważam, że tu problem jest z tym, że on po prostu w lidze mistrzów nie wie co krzyczą do niego kibice/mówią rywale, więc się tak nie nakręca. Do tego dochodzi fakt, że w LM przeciwnicy nie skupiają się jedynie na kopaniu go i prowokacjach, a raczej na graniu w piłkę.

0

@talizmo niekoniecznie, jakiś randomowy gość, którego pierwszy raz widzę, a ubrany był w bluzę i w sumie wyglądał dość młodo.

edit: ok mam, Glamowski się zwie, dla mnie totalny random

1

Odwinąłem sobie program podsumowujący wczorajszy mecz w Canal+ i mam pytanie do oglądających. Kim jest ten typ, który stwierdził, że uważał, że skoro Haaland nie strzelił bramki w lidze z Leeds, to urządzi sobie trening strzelecki na Bernabeu, z Realem w trybie "ligomistrzowym"?
Naprawdę poziom tych ekspertów aż tak leci na łeb w ostatnim czasie?

0

@fcb710 Przemysław Łagożny

0

@Herato w tej drużynie trzon zespołu stanowią goście, którzy wygrali już wszystko w swojej karierze, więc łatwiej im zmotywować się na "wielki" mecz, niż na ligowe starcia z Gironą, Osasuną czy innym Elche (nie umniejszając tym drużynom), ot cała odpowiedź na zagadkę

1

@mekston xG to mozna o kant ... otłuc tak szczerze, bardziej w ramach ciekawostki chyba jest ta statystyka

2

@czosnekfcb to całe xG jest o kant .... otłuc jak coś

0

@El Plutoninho 10 leżał od razu XD

0

@czosnekfcb ale jak kopią Viniciusa i on ma dosyć to jest źle?XD

2

@budel17 w pierwszym meczu i tak nie gra z powodu pauzy za kartki.

1

Tak się zastanawiam, czy ta pauza Militao za kartki to nie jest przypadkiem jednak wzmocnienie dla Realu na pierwszy mecz z City.

0

oja, Mariano na Sociedad XDDDD

3

@DonCarletto z tego co widziałem, kilka źródeł informowało, że to zagrywka Guardioli, a De Bruyne ma być gotowy na pierwszy mecz 1/2 finału.

0

@Piorun na pewno wypada Mendy, ale i tak raczej Camavinga pewniakiem na LO i Militao za kartki, co do reszty pewnie się sytuacja rozwinie. W City najprawdopodobniej jedynie Ake, ale też może wypaść ktoś w późniejszym czasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?