0

on i alvaromessi to "Wojownicy Internetu" i "Mentalni Katalończycy"

0

*nieuprzejmości

0

zdobywają trofea, więc taktyka skuteczna

2

to napisz do Uefy niech mu bramke anulują..

0

Robben w formie: 10/10

0

bo się autobusy nie zmieniają?

0

dzięki za odpowiedź

0

jak gra Samper?

0

mam nadzieje, ze w zamian za oddanie klubowi bedzie dostawal mnóstwo szans i bedzie mogl udowodnic swoj talent.

0

z Munirem wg mnie sprawa jest prosta. mieszka od urodzenia w Hiszpanii, wiec ma pelne prawo czuc sie Hiszpanem.
z drugiej strony gdyby wybrał Maroko takze nikt nie powinien miec do niego pretensji.
jakakolwiek decyzja Munira bylaby zrozumiala i powinna byc szanowana;

4

Munir ma prawo czuć się HIszpanem. dodatkowo skoro sam ojciec Munira nie nalegał na to by jego syn grał dla Maroka to nie jest to żenujące

0

skoro mieszka od urodzenia w Hiszpanii to odpowiedź nasuwa się sama.

1

czyli nawet kiedy ma wolne ma zapieprzać na trening, bo ty tak chcesz? to jest człowiek i ma prawo do odpoczynku i rozluźnienia.

0

4 bramki Realowi, król strzelców Bundesligi...

0

Zauwaz, ze w trakcie meczu nie pisze sie tu intensywnie opinii, a raczej spamuje o tym, ze gol padl.

3

mnie to nie dziwi, bo to dwa wielkie kluby.

3

po co to tu wklejasz, skoro widać, że to troll?

0

ja wolę adidasy. dwa lata temu przerzuciłem się z bardzo starych Predatorów na AdiQuestrę i na nowszy model na pewno bym ich nie zmienił. proste, wygodne, czuć je na nodze, trwałe.

0

wiem, że pisałeś o halówkach, ale mi chodzi ogólnie o buty piłkarskie. żadne z nowych superhiper modeli kroków i halówek mi nie przypasowały. ale własnie nie każdemu we wszystkim wygodnie.

0

ja nie pojmuję jak można grać w tych nowych adidasach. one są tak lekkie, że nie czuć ich w ogóle na nogach. pograłem trochę w jednych z tych nowszych modeli adidasów i moje nogi mnie znienawidziły, a same buty pękły mi po pierwszych mocniejszym spięciu. jak dla mnie te nowe modele korków i halówek są zbyt wymyślne i niewygodne.

2

kara finansowa powinna wystarczyć

0

karnego nie trzeba zawsze strzelać w róg, czasem dobrze zaryzykować i uderzyć w środek, bo bramkarz praktycznie zawsze się rzuca w bok.
fakt, karny strzelony najpewniej nie był, ale zapewne ciążyła na nim ogromna presja po tych karnych z Celtikiem, więc ważne, że wpadła.

0

dlaczego bezsensownie?

0

indywidualne trofea Cristiano nie zapewnią Realowi pucharów.

0

mnie nie będzie smutno jeżeli Barca zdobędzie puchar, ale to Cristiano będzie królem strzelców.

0

król strzelców dla Cristiano nie zafunduje Realowi zwycięstwa, a trofea drużynowe są chyba ważniejsze niż indywidualne

1

nudzi. a tobie? zapytałem, bo bynajmniej i przynajmniej mają różne znaczenia i często są używane błędnie.

0

gra przez cały sezon tylko z jednym zawodnikiem na DM to olbrzymie ryzyko. kartki lub kontuzje mogą wykluczyć Khedirę z udziału w ważnym meczu.

0

kibice Barcelony udzielają się na rm.pl. często prowokują i nie szczędzą docinek w stronę piłkarzy Realu i samego klubu.

0

sędziowie przymykają oko na to, że bramkarz wychodzi z bramki, o ile dzieje się to chwilę przed uderzeniem piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?