1

dokładnie. choroba chorobą, ale picie i ciągłe chwalenie się tym jest bezsensowne i żałosne, zwłaszcza, ze alkohol często zajmuje miejsce leków.

1

Dzięki wielkie. szkoda chłopaka, bo wg mnie papiery na solidnego grajka w la liga jak najbardziej miał.

0

a propos Polaków w la liga, to co z Pawłowskim?

0

bardzo prawdopodobny scenariusz. ale to i tak zależy min: od taktyki jaką przygotują trenerzy teoretycznie słabszych klubów na starcie z potęgami, bo wystarczy jedna przypadkowa bramka, a potem mądra obrona i to owca zje wilka. ale jak na razie na papierze wygląda na to, że wielka trójka będzie poza zasięgiem reszty.

3

w Sevilli nie boją się grać tylko Denis i Bacca. jedyni próbują i starają się. reszta w grze do przodu strasznie słabo.

0

to, że ty nie wierzysz nie oznacza, że inni będą wierzyć słabiej. to samo w drugą stronę. zachowaj sobie swoje poglądy na religie i wiarę dla siebie i nie wojuj w internecie.

1

i po cholerę taki komentarz?

0

napisałem, że denerwuje mnie jego boiskowy styl bycia. nigdy nie lubiłem cristiano, choć trzeba przyznać, że umiejętności ma ogromne.

1

wygrywa zasłużenie. cisną cofnięta seville niemiłosiernie, choć i sevilli zdarzają się okazje do kontry. to real przeważa, co przypieczętował bramką. już na siłę nie hejtujcie realu.

2

Denis pozytywnie bezczelny.

0

mnie w Cristiano denerwuje boiskowy styl bycia. zachowanie i celebracja po strzelonych bramkach jest strasznie irytujące. to, że strzela na potęgę, ma kasę i Irinę to dla mnie żaden problem. po prostu denerwuje mnie jego wielkie boiskowe ego

0

oglądam bo lubię piłkę nożną

0

off top: dzis deszcz meteorytow. dzisiejszej nocy bedzie mozna zobaczyc nawet do 100 meteorytow na godzine.

0

sposób w jaki napisałeś komentarz o kontuzji Thiago sprawił, że ciężko było zrozumieć jak do niej podszedłeś.

0

problemy ma z powodu źle przeprowadzonej rehabilitacji. poza tym nie widzę nic śmiesznego w kontuzji ani Thiago, ani innego zawodnika. szkoda chłopaka, bo talentu mu nie brakuje, a te kłopoty mogą zniszczyć mu karierę.

0

z tego co czytałem to kontuzja Gundo mogła skończyć się dla niego końcem kariery, a nawet inwalidztwem. była na tyle poważna, choć nie wynikała chyba tylko z gry w piłkę, że Ilkay mógł skończyć na wózku.

0

chodzi mi o podejście kibiców do niego. skreślali go na początku tylko za wygląd, a okazało się, że zaimponował swoją postawą trenerowi i kolegom z drużyny.

4

"ale przecież za stary, rudy, brzydki, pali..."

0

nie wyklucza się, ale nie jest też tożsame.

0

to strona dla kibiców Barcy, nie dla wrogów Realu.

0

Jak zagrał Samper? Bardzo interesuje mnie ten zawodnik, a nie mogłem oglądać meczu.

0

ja zawsze lubiłem Bojana. choć trzeba przyznać, że jego potencjał został zmarnowany. ale mam nadzieję, że Stoke będzie klubem, w którym Bojan będzie szczęśliwy i pokaże swój talent.

1

Dzięki wielkie.

1

Jak grał Samper?

0

Masczerano (ale to "cz" pod "c" trochę pochodzące).

1

Legia 1:0

0

gdybyś żył, pracował w takim tempie jak oni też byś lubił takie dziwactwa.

0

zdjecie w artykule oddaje chyba wszystko

0

Reakcja Belettiego po strzelonej bramce, to chyba pierwszy obrazek, który kibice Barcy mają przed oczami, myśląc o tym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?