Ynek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
dokładnie. choroba chorobą, ale picie i ciągłe chwalenie się tym jest bezsensowne i żałosne, zwłaszcza, ze alkohol często zajmuje miejsce leków.
1
Dzięki wielkie. szkoda chłopaka, bo wg mnie papiery na solidnego grajka w la liga jak najbardziej miał.
0
a propos Polaków w la liga, to co z Pawłowskim?
0
bardzo prawdopodobny scenariusz. ale to i tak zależy min: od taktyki jaką przygotują trenerzy teoretycznie słabszych klubów na starcie z potęgami, bo wystarczy jedna przypadkowa bramka, a potem mądra obrona i to owca zje wilka. ale jak na razie na papierze wygląda na to, że wielka trójka będzie poza zasięgiem reszty.
3
w Sevilli nie boją się grać tylko Denis i Bacca. jedyni próbują i starają się. reszta w grze do przodu strasznie słabo.
0
to, że ty nie wierzysz nie oznacza, że inni będą wierzyć słabiej. to samo w drugą stronę. zachowaj sobie swoje poglądy na religie i wiarę dla siebie i nie wojuj w internecie.
1
i po cholerę taki komentarz?
0
napisałem, że denerwuje mnie jego boiskowy styl bycia. nigdy nie lubiłem cristiano, choć trzeba przyznać, że umiejętności ma ogromne.
1
wygrywa zasłużenie. cisną cofnięta seville niemiłosiernie, choć i sevilli zdarzają się okazje do kontry. to real przeważa, co przypieczętował bramką. już na siłę nie hejtujcie realu.
2
Denis pozytywnie bezczelny.
0
mnie w Cristiano denerwuje boiskowy styl bycia. zachowanie i celebracja po strzelonych bramkach jest strasznie irytujące. to, że strzela na potęgę, ma kasę i Irinę to dla mnie żaden problem. po prostu denerwuje mnie jego wielkie boiskowe ego
0
oglądam bo lubię piłkę nożną
0
off top: dzis deszcz meteorytow. dzisiejszej nocy bedzie mozna zobaczyc nawet do 100 meteorytow na godzine.
0
sposób w jaki napisałeś komentarz o kontuzji Thiago sprawił, że ciężko było zrozumieć jak do niej podszedłeś.
0
problemy ma z powodu źle przeprowadzonej rehabilitacji. poza tym nie widzę nic śmiesznego w kontuzji ani Thiago, ani innego zawodnika. szkoda chłopaka, bo talentu mu nie brakuje, a te kłopoty mogą zniszczyć mu karierę.
0
z tego co czytałem to kontuzja Gundo mogła skończyć się dla niego końcem kariery, a nawet inwalidztwem. była na tyle poważna, choć nie wynikała chyba tylko z gry w piłkę, że Ilkay mógł skończyć na wózku.
0
chodzi mi o podejście kibiców do niego. skreślali go na początku tylko za wygląd, a okazało się, że zaimponował swoją postawą trenerowi i kolegom z drużyny.
4
"ale przecież za stary, rudy, brzydki, pali..."
0
nie wyklucza się, ale nie jest też tożsame.
0
to strona dla kibiców Barcy, nie dla wrogów Realu.
0
Jak zagrał Samper? Bardzo interesuje mnie ten zawodnik, a nie mogłem oglądać meczu.
0
ja zawsze lubiłem Bojana. choć trzeba przyznać, że jego potencjał został zmarnowany. ale mam nadzieję, że Stoke będzie klubem, w którym Bojan będzie szczęśliwy i pokaże swój talent.
1
Dzięki wielkie.
1
Jak grał Samper?
0
Masczerano (ale to "cz" pod "c" trochę pochodzące).
1
Legia 1:0
0
gdybyś żył, pracował w takim tempie jak oni też byś lubił takie dziwactwa.
0
zdjecie w artykule oddaje chyba wszystko
0
http://live-imagecollect.s3.amazonaws.com/preview/560/081b8f97cf5e8b9
0
Reakcja Belettiego po strzelonej bramce, to chyba pierwszy obrazek, który kibice Barcy mają przed oczami, myśląc o tym meczu.