Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pax wyciągnąłeś jedną akcję z Live z ostatnich 3 lat. Dla porównania Leo we wczorajszym meczu zamiast podać do niepilnowanego Grieza na 5. metr to wolal sam kończyć akcje.
0
@Alan985 wskaż mi kiedy Griez mógł się tak pokazać do akcji?
0
@Hanok a to Milan też wygrywa ligę prawie co rok?
0
@Alan985 tak, ale Messi też go nie widział tak jak i Ty
3
@ViscaBarca123 niech w końcu kiwnie obrońcę i zrobi przewagę. Tego wymaga się od skrzydłowych
0
@Greg2216 a to sędzia jakiegoś gola nie uznał?
0
@koksik2700 udział przy bramce średnio co 123minuty, szału nie ma, ale aż tak źle nie jest
1
@Hubert102 już prędzej ktoś wyskoczy do Ciebie, że przecież na Leganes mówi się Ogórki xD
0
@olejtm Alena, Araujo, Firpo, Cucu, Miranda, Emerson
2
@Midast to się nie bój, bo Firpo nie będzie kolejnym nietrafionym graczem z Portugalii :)
Możesz spać spokojnie
0
@derlysy1979 BVB ściągnęło Hallanda
0
@Uukasz_93 ostatnio jakoś było info że za ok 3 tygodnie
7
Antułan się spłacił na Ibizie, jaja xD
0
@Hushovt dokładniej 3-1-2-1-3 :) przynajmniej ja tak to widzę
0
@ViscaBarca123 głupoty to napisałeś Ty wystawiając oceny za ostatni mecz :)
2
Gdyby trenerem był EV to pewnie znalazłby się taki co by napisał że gramy 523 bo boimy się trzecioligowca ;)
2
@franiu biorąc pod uwagę fakt że to drugi!! mecz Setiena na ławce to ten mecz jest świetna okazją do sprawdzenia zawodników pierwszej drużyny i przećwiczenia nowych zagrywek
0
@ViscaBarca123 chodzi o to że pisałeś że chłopak zrobi karierę a teraz się cieszysz że mu nie wyszło :)
2
@PJ1985 nie zgodzę się z Tobą
1
@ViscaBarca123 przyznaj się że o nim też pisałeś że to mega talent :D
0
@beznicku1000 Może byś dodał od razu pierwszą "10"? Byłoby to o wiele ciekawsze
2
@PatrykBarca po pierwsze to sprawdzaj info zanim się zblaznisz, a po drugie oni grają w tej samej lidze co druga drużyna Barcy więc oni wg Ciebie też są kelnerami?
4
@Bartex1981 no tak już jest, Messi dostaje za to co napisałeś, Ansu za to że ma 17 lat, a chyba każdy powinien być oceniany za grę w danym meczu.
3
@socha idąc tym tokiem rozumowania to Messi, Busi, Pique powinni mieć w każdym meczu max 3 bo są po 30stce i już bliżej niż dalej do końca kariery. Dobrze rozumiem?
9
Oceniający znowu się nie popisali do końca.
Pique - co najwyżej solidny występ. I pyk same zagrania na plus i żadnego na minus. Więc czemu tylko 6? Bo bramki albo asysty nie ma?
Leo - same pochwały, ochy, achy. A co w statystykach? 22 straty i 1 kluczowe podanie. To tak jakby opisać osiągnięcia Małysza dodając statystyki Roberta Mateji.
Griezz - z oceną mógłbym się zgodzić chodź osobiście dałbym mu 7. Trzeba docenić jego tytaniczna pracę w obronie i ataku. Wiele razy świetnie ustawiony i pomijany przez Messiego. Grał wszędzie, prawa, lewa, środek. Jedynie mam pretensje o strzały z kąta, lepiej trafić w bramkarza i dać mu szansę na pomyłkę niż nie trafić wgl w bramkę.
27
Za co Ansu dostał 5??? Niezły hype jest na niego widzę. "Dodatkowo przy jednej okazji nie trafił w piłkę". Z metra na pusta nie trafił, ale że to Fati to co tam. On jest graczem ofensywnym, Setien w dodatku tak ułatwił mu życie w tym meczu ze grał przeciwko jednemu zawodnikowi, JEDNEMU!! a i tak przez tyle czasu nie potrafił nic pożytecznego zrobić. Zaliczył bardzo słaby występ i niejaki Dembele za takie występy dostawał co najwyżej 2.
0
@Mat_Cat oczywiście że to był troll, na tyle wyważony że nawet @Odesseiron nie załapał.
Nasi politycy to banda nierobów ktora myśli tylko o tym jak okraść krajanów by Ci się nie skapneli że to robią. Gdyby tak zagłębić się w struktury to okazałoby się że spory procent ludzi działających w polityce to krewni, znajomi ludzi na wyższych stanowiskach w Polsce.
Aktualnie z rządów w Polsce można tylko żartować bo na wybory chodzą w większości ludzi "ciemni" , wychowani w czasach gdzie niczego nie było. A młodym ludzia nie chce się iść i zagłosować. Lepiej narzekać.
0
@ViscaBarca123 Ansu wczoraj pokazał że jest za wcześnie dla niego, z resztą nie tylko wczoraj. Miał piłkę z metra na pustaka i nie trafił bo po prostu przestraszył się obrońcy. Drybling słabiutki, strzały prosto w bramkarza.
A jak już Messi krzywo na Ciebie patrzy to wiedz że coś się dzieje
0
@Odesseiron inaczej zarządza się Państwem gdzie jest 8mln ludności a inaczej takim gdzie mieszka 40mln.
1
@Barca_Big_Moment akurat ostatni mecz jaki grała Barca, z Atletico, był dość ciekawy i ładny. Zabrakło kogoś kto nie pozwoliłby zasnąć zawodnikom w ostatnim kwadransie