ZABI1994
Dołączył/a: wrzesień 2012
Katowice
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie ! Ciągle widzę te negatywne emocje... Trzeba myśleć pozytywnie.
A tak prawdę mówiąc dlaczego aż tak szykanujecie naszych piłkarzy i sztab trenerski. Przed nawrotem nowotworu 90% z was pisało, że Tito jest lepszy niż Pep. Następnie kontuzje w kluczowej formacji obronnej. Faktem jest iż trochę zawodników już się starzeje i to widać (Puyol, Xavi), ale trzeba pamiętać, że jest wielu innych młodych zawodników. Moim zdaniem aby Barcelona odzyskała swoją siłę stając w szranki z najlepszymi klubami na świecie należy:
1) Zakup zawodnika o charakterystyce podobnej do : np. Henry, Eto'o, Ibra...
2) Poprawa formacji obronnej np. zakup dobrze prosperującego na przyszłość obrońcy np. Hummels lub ktoś młodszy oraz dawanie więcej szans dla młodzieży.
3) Zakup Neymara (Jestem fanem R10 więc owa propozycja jest naturalna)
I jeszcze tak moim zdaniem nie powinno się krytykować Tito, który jest bardzo zmęczony chorobą i musi nabrać sił oraz sprzedawać połowę składu jak niektórzy na innych stronach internetowych.
VeB
0
Moim zdaniem dobrze, że ta porażka przytrafiła się dzisiaj a nie na przykład w pucharze króla lub też w meczu z Milanem. Mają nauczkę na przyszłość, że nie należy oddawać inicjatywy przeciwnikowi na boisku.
0
Fryncu
MMA Attack ;)
0
A gimbaza wciąż napiera :)
0
adex32
Messi ma 25 lat... Spokojnie na najwyższym poziomie 5 sezonów minimum
0
"Viva Barca
Leo Messi will be able to play LA LIGA game against Betis on Sunday"
Zagra strzeli bramkę i ktoś z ławy go zmieni.
0
On doskonale wie o transferze. Przez cały czas podlizuję się Messiemu. Nawet zarząd FCB w pytaniu o sprowadzenie Neymara odpowiedział w sposób, w którym można wyczuć intencje pozyskania go. Myślę, że Fc Barcelona to najlepszy klub, w którym Neymar mógłby się spełnić i czegoś nauczyć. Fajnie byłoby zobaczyć brazylijską piłkę w Barcelonie, taką jak widywaliśmy za czasów R10 :)
0
Polecam Channel - 133007 w sopcast.
Komentarz rosyjski, ale jakość pierwsza klasa !
0
Dzisiejszy mecz w moim odczuciu był bardzo dobry. Było widać ciąg na bramkę. Pewnie pomoc i atak miał poczucie bezpieczeństwa, że za nimi jest najlepsza para obrońców... Z meczu na mecz także coraz bardziej podoba mi się Song. Gra coraz odważniej a co za tym idzie dziś zdobył bramkę.
0
0-0 kolego, ale nawet onet nie gryzie
0
85 mullera
0
Channel - 137202 w sopcast :) Prawie hd
0
Prawdopodobny skład:
Villa Messi Pedro
Iniesta Xavi
Busquets
Alba Mascherano Pique Alves
Valdes
by FC Barcelona Fans Club
0
Polecam livefootball.ws
wystarczy miec sopcasta lub wtyczke ts player do vlc i internet o szybkosci powyzej 2mb/s
Meczyki w prawie telewizyjnym HD :)
0
daviido7
Mnie się wydaje, że przeprosił Messiego za to że mu tej piłki nie zostawił tylko sam strzelał. Przecież wiedział jak mu zależy...
0
1:0 Villa wywalił i od poprzeczki wpadło. Bardzo ładna bramka. Takich brakowało...
0
Zagrali dziś z pewnym błyskiem. Widać było, że gra dzisiaj sprawia im radość. Świetny mecz Fabregasa, Xavi chyba na treningach dużo trenuje zagrań piętą. Na początku kopanina, ale druga połowa to już poezja.
Manita
0
Barca zasłużyła na wygraną moim zdaniem. A kiedy realowi nie idzie to zaczynają MMA :| Szkoda, że Montoya nie trafił. Byłaby bramka meczu.
0
livefootball.ws/
albo
Canal +
0
Niezależnie kto będzie grał będzie chciał dać z siebie 150%... Na pewno każdy zawodnik czy to Xavi czy Messi mają poczucie tego w jak ważnym meczu będzie im dane zagrać.
0
Google nie gryzie
The FC Barcelona Camp Nou Stadium (Barça)
Address: Avinguda Aristides Maillol, s/n
08028, Barcelona.
0
Franc
Skąd masz te info ? Chętnie coś więcej poczytam na ten temat
0
Fajny mecz, martwią trochę błędy w obronie, ale myślę, że Tito wie co robi i ten element gry się polepszy. Bardzo cieszy to, że ci chłopcy którzy osiągnęli już prawie wszystko wciąż chcą wygrywać i pokazywać futbol na wysokim poziomie. Po bramce na 3-2 obudziłem sąsiadów...
Po meczu oczywiście nie mogłem pójść spać i wszedłem sobie na stronkę białych.... Jak można być tak zawistnym :(
VeB