0

w umie to wielki dylemat, ale ta aksa na Mangale by się przydała

0

Neymar mnie dzisiaj mile zaskoczył. Chłopak ma niesamowicie szybka noge, dawno juz nie widzialem piłkarza o poodobnych imiejtnoscia w tym wieku. W wieku 26 lat bedzie zapewne glownym kandydatem do zlotej pilki

0

Diete juz ma bo 7 kg schudł, jednak to sprawa słabych włokien miesniowych i to juz jest genetyczne

0

Adriano to nigdy nie zagra pełnego sezonu bo człowiek ze szkła, ale i tak daje z siebie wszystko i mam wielki szacunek do tego zawodnika.

0

porównując Cristiano i Bale'a to ta cena to kpina. Bo Ronaldo to juz miał nawet i złotą piłkę do tego gra o niebo lepiej, a cena wyższa za Walijczyka. To jednak brak szacunku, ale do swojej największej gwiazdy

0

Alve to i tak robi rekrutacje w reprezentacji :)

0

Jak dla mnie Zubi to partacz. Ten gość co przekona Neymarara Sainhlelli? czy jakos tak. On pinien byc odpowiedzilany za transfery

0

Spory talent, ale raczej na mundialu to tylko lawke bedzie grzał bo 3 w kolejności jest do gry Dante

0

Warto również zwróić uwagę na takiego zaowdnika jak Serigne Kara- DM/Śo

0

Dede już nie jest najmłodszy, poza tym jest trudny do wyciagniecia bo wlasnie zmienił klub

0

Nie rozumiem dlaczego śmiesznego? Bo przechodzi do Realu? Szanuj innych ludzi, tak jakbyś chciał być szanowany.

0

Gosć, kory zagra na każdej pozycji i robi to dobrze. Czy to aby nie jest potrzebny nam stoper??

0

No to Fabs w pierwszym składzie

0

Właśnie takimi wejściami chłopak buduje swoja amrke w europie. Boje sie tylko, co bedzie z Messim teraz. Bo chyba nigdy nie przesiedział tyle na lawce w dwóch meczach pod rzad

0

No sorry, ale po prostu Barcelona i Real sobie same ten status wypracowały

0

zaskoczył mnie tata brakiem Alby, Iniesty i Neya

0

Jeśli zagra dzis Xavi, to znaczy, że z Atletico zobaczymy Cecsa

0

Szanuj się, już nie jesteś modzieniaszkiem. Będzie potrzebny na ważne mecze jesli bedziesz wypoczety. Visca el Carles

0

Jest pewna różnica między graniem na stoperze a byciem dobrym stoperem

0

Jedyny jakiś przydatny to Mangala. Choc musze przynać, że tego Bisevaca nie kojarze. Otamendi natomiast moim zdaniem to sie gubi kiedy nie ma przy sobie porządnego stopera.

0

Gość gra na DM i LO i ŚÓ, wiec jak dla mnie potrzebny od zaraz. Moze nie jest to wzmocnienie marzen, ale na pewno te pare cm w obronie sie przyda

0

A jak bym popierdzielił Liverpool i smerfów. Nie to nie. Kupiłbym tego ziomeczka co go chce Tata z Argentyny i uwierzył

0

Jak Kuba Bogu, tak Bóg kubie :)

0

Bagnack w pierwszym składzie na Levante?

0

Alves wywierci mu dziurę w brzuchu :)

0

Graty za wiedzę. Już sto lat temu były tu newsy o Garaya i o tym, że Real zablokował jego transfer do Barcelony bo ma 50% praw do karty zawodniczej tego zawodnika.

0

mocny tytuł

0

Skończy się na Inigo Martinezie bo on będzie do wyciągnięcia. Może i to będzie wzmocnienie dziurawej obrony, ale nie tego oczekujemy

0

Zawsze?
Pep to ktoś wiecęk niż tylko były trener i były kapitan - to legenda!

0

Minimum tydzień jeśli będzie po dobrą opieką lekarską

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?