Zajcur
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zembrzyce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pozwólcie że zmienie temat
Turnieje w pes2009 nie musisz miec oryginalu
Aby dowiedziec sie wiecej wejdz na: www.pes-cup.xaa.pl
W piatek zapisy na turniej sponsorowany
0
Abidal zaniżona ocena :/
Kartki nie powinno być
0
Pozwólcie że zmienie temat
Turnieje w pes2009 nie musisz miec oryginalu
Aby dowiedziec sie wiecej wejdz na: www.pes-cup.xaa.pl
W piatek zapisy na turniej sponsorowany
0
Dobrze ze bojan bedzie gral
0
Pozwólcie że zmienie temat
Turnieje w pes2009 nie musisz miec oryginalu
Aby dowiedziec sie wiecej wejdz na: www.pes-cup.xaa.pl
W piatek zapisy na turniej sponsorowany
0
Nom i bramka xavi'ego byla dobra
0
Pozwólcie że zmienie temat
Turnieje w pes2009 nie musisz miec oryginalu
Aby dowiedziec sie wiecej wejdz na: www.pes-cup.xaa.pl
W piatek zapisy na turniej sponsorowany
0
Pozwólcie że zmienie temat
Turnieje w pes2009 nie musisz miec oryginalu
Aby dowiedziec sie wiecej wejdz na: www.pes-cup.xaa.pl
W piatek zapisy na turniej sponsorowany
0
Ban by MOD!
0
Pozwólcie że zmienie temat
Turnieje w pes2009 nie musisz miec oryginalu
Aby dowiedziec sie wiecej wejdz na: www.pes-cup.xaa.pl
W piatek zapisy na turniej sponsorowany
0
Pozwólcie że zmienie temat
Turnieje w pes2009 nie musisz miec oryginalu
Aby dowiedziec sie wiecej wejdz na: www.pes-cup.xaa.pl
W piatek zapisy na turniej sponsorowany
0
Pozwólcie że zmienie temat
Turnieje w pes2009 nie musisz miec oryginalu
Aby dowiedziec sie wiecej wejdz na: www.pes-cup.xaa.pl