0

I o to się rozchodzi :D

0

Bez przesady. Co za dużo to to i świnia nie zeżre :D

0

Bardzo szanuje Pepa, ale już mnie denerwuje ta niepewność. Chciałbym już wiedzieć na czym stoimy. Chociaż jestem w 90% pewien, że Mister zostanie to ulżyłoby mi gdyby powiedział że zostaje. Visca el Barca y Visca Catalunya!!

0

Co nie zmienia faktu, że powinien chodzić w szaliku Barcy :)

0

fajna transmisja z polskim komentarzem na soccer-live.pl. Średnia jakość obrazu ale się nie pocina.

0

Visca el Barca y Visca Alexis. Barcelona wlewa we mnie pozytywną moc. Obrazek jaki widziałem po finale Superpucharu z Porto mnie rozpierdzelił. Barca będzie najlepszą drużyną w historii ponieważ jej zawodnicy są przyjaciółmi. MES QUE UN CLUB !!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?