Bardzo szanuje Pepa, ale już mnie denerwuje ta niepewność. Chciałbym już wiedzieć na czym stoimy. Chociaż jestem w 90% pewien, że Mister zostanie to ulżyłoby mi gdyby powiedział że zostaje. Visca el Barca y Visca Catalunya!!
Visca el Barca y Visca Alexis. Barcelona wlewa we mnie pozytywną moc. Obrazek jaki widziałem po finale Superpucharu z Porto mnie rozpierdzelił. Barca będzie najlepszą drużyną w historii ponieważ jej zawodnicy są przyjaciółmi. MES QUE UN CLUB !!!!!!!!
0
I o to się rozchodzi :D
0
Bez przesady. Co za dużo to to i świnia nie zeżre :D
0
Bardzo szanuje Pepa, ale już mnie denerwuje ta niepewność. Chciałbym już wiedzieć na czym stoimy. Chociaż jestem w 90% pewien, że Mister zostanie to ulżyłoby mi gdyby powiedział że zostaje. Visca el Barca y Visca Catalunya!!
0
Co nie zmienia faktu, że powinien chodzić w szaliku Barcy :)
0
fajna transmisja z polskim komentarzem na soccer-live.pl. Średnia jakość obrazu ale się nie pocina.
0
Visca el Barca y Visca Alexis. Barcelona wlewa we mnie pozytywną moc. Obrazek jaki widziałem po finale Superpucharu z Porto mnie rozpierdzelił. Barca będzie najlepszą drużyną w historii ponieważ jej zawodnicy są przyjaciółmi. MES QUE UN CLUB !!!!!!!!