0

1 miejsce musi być !

0

Siedział by na ławie

0

Grali se grali se grali po równo Barca ma 3.pkt. a Milan ma gó...

0

Barca musi wygrać !!!!

0

19 min. do meczu ;p

0

Noo licze że będzie 5:0 no i że Pedro i Song w drugiej połowie wejdą :D

0

Kiedyś dobrze grał ;p

0

Jeżeli daje 60 mln. to kto by nie odmówił !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?