Boli was to ze ma więcej bramek wiecej asyst od Messiego ale coż takie zycie:D a co do zelu to spojrzcie na swoją 6 ciekawe do jakiego wieku bedzie je stawiał na wode z cukrem..bo z iloscia tego na głowie wcale nie jest gorszy od R.onaldo
Boli was to ze ma więcej bramek wiecej asyst od Messiego ale coż takie zycie:D a co do zelu to spojrzcie na swoją 6 ciekawe do jakiego wieku bedzie je stawiał na wode z cukrem..bo z iloscia tego na głowie wcale nie jest gorszy od R.onaldo
Komentarze
0
Boli was to ze ma więcej bramek wiecej asyst od Messiego ale coż takie zycie:D a co do zelu to spojrzcie na swoją 6 ciekawe do jakiego wieku bedzie je stawiał na wode z cukrem..bo z iloscia tego na głowie wcale nie jest gorszy od R.onaldo
0
Boli was to ze ma więcej bramek wiecej asyst od Messiego ale coż takie zycie:D a co do zelu to spojrzcie na swoją 6 ciekawe do jakiego wieku bedzie je stawiał na wode z cukrem..bo z iloscia tego na głowie wcale nie jest gorszy od R.onaldo