Zeidarusek
Dołączył/a: lipiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli Wojtuś w Juve od nowego sezonu.
0
Mes que un club i klub chce kupic Ceballosa. Zapomnijcie już o tym haśle.
0
Ten VAR to potrzebny jak prostytutce majtki. Ręka ewidentna u obroncy Arki, nie dość ze nie ma gwizdka to i pomocy VAR-u.
0
Maxime Lopez to piłkarz bardziej przypominający Xaviego niż Verratti. Byłbym w siódmym niebie jakby przyszedł on albo Max Meyer z Schalke.
0
Ale on to wszystko na siłę mówi, widać gołym okiem. Szejk przelal kolejne miliony na konto i ma zawodnika (czyt. niewolnika)
0
Wydaje mi się ze Sergi by się nie zgodził na rozpoczęcie negocjacji.
8
Bramka Mbouli w sparingu Monaco
https://mobile.twitter.com/AS_Monaco/status/883387944148643843
2
Skład Legii na mecz z Arką:
Malarz-Jędrzejczyk-Dąbrowski-Pazdan-Hlousek-Kopczyński-Moulin-Nagy-Guilherme-Hamalainen-Niezgoda
17
Leo z rodzinką ;))))
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/19894680_10154525013646237_7381154158121565562_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=8ad2c4d1ac3d2da5fec0f46ebd0626d3&oe=5A0821D2
0
Krzysiu Maczynski jeszcze cztery dni temu smial sie na TT z ludzi, artykułów mówiących ze przejdzie do Legii.
16
Oriol Busquets przedłuży kontrakt z Barceloną. [MD]
Jonathan Calleri wypożyczony do Las Palmas
0
Jest filmik na yt Legii. Wypowiada się w samych superlatywach o Legii.
0
A mnie pytasz? Tak powiedział podczas prezentacji w Legii.
3
Maczynski: Legia to jeden z najlepszych klubów w Europie.
Piłkarz świetny, ale jego wypowiedzi i decyzje są zbyt pochopne.
59
Po polsku to imię i nazwisko dziwnie brzmi
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/19693481_10154680424401981_2919465149235427561_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=482b8443fa3a5666d440e1c51dc9ecf8&oe=5A0BFF3F
3
Tak, jak przeczytałem informacje o tym transferze to myślałem, że to jakiś piłkarz do Barcy B :D
11
Tonni Duggan po testach medycznych ;)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/19748889_1376076239136763_2185651350882103763_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=19196d83321841e9f5ab42ce16427f29&oe=59D4446C
0
A prawy obrońca? Serio sądzicie że Vidal ma zostać podstawowym piłkarzem?
2
AS: Ceballos przeniesie się do Realu Madryt.
Najlepsza informacja tego dnia ;)
0
Mundo Deportivo pisze że Sporting zdecydował się zakontraktowac Mathieu, bo ten rozwiąże kontrakt z Barca.
0
No i właśnie chyba tak zrobię. Też wolę sobie kupić starter, bo to jest dla mnie wygodniejsze.
0
Ajj tam szkoda gadać. Pozmieniali w każdym salonie, że nie można kupić telefonu, tylko trzeba od razu podpisywać umowę, gdzie muszą jak chce to zapłacić dwa razy tyle za telefon, bo dają darmowy net i rozmowy.
0
Dani powiedział, że wypowie się za dwa tygodnie, ale pisemka muszą wymyślać nowe plotki. A poza tym sądze, że Ceballos nie nadaje się do Barcy.
0
Transfery nie tylko w Milanie. Chciałem zmienić telefon i zdecydowałem się na Iphone 6s, telefon kosztuje plus minus 2000 zł i jako, że mamy w rodzinie kilka telefonów w Play to chciałem wziąć od nich z salonu na te "raty" i widzę, że 170 zł na miesiąc przez 24 miesiące i wychodzi ponad 4000 zł, rozumiem, że nielimitowany internet i połączenia, no ale aż dwa razy tyle co telefon przez dwa lata tego?
7
Andrea Conti przejdzie jutro testy medyczne w Mediolanie. [Di Marzio]
To może być jeden z najlepszych transferów tego okienka.
8
25
1
Na jutrzejszych wydaje mi się, ze będzie Messi.
0
To okładka z 24 czerwca.
0
Wrócił Adrian Ortola, który ma być podstawowym bramkarzem rezerw i ewentualnym trzecim pierwszego zespołu. Ponadto jest Ezkieta, Puig, Varo, Pena, a teraz do juvenilu przeszedł młody golkiper z Czarnogóry, mówi się, że bardzo utalentowany.
5
Tomek Hajto swój chłop ;D
https://x.com/TomekHajto7/status/882677985375117312