0

To na tym "snapie" na instagramie.

6

Podaj tych pomocników.

0

Wcześniej grał jako prawy obrońca, więc musiał być w miarę szybki na tej pozycji.

0

Dobry szybki, silny obrońca z dobrym wyprowadzeniem piłki. Do Benfici może Dawidowicz wróci.

11

Marco Verratti miał poinformować zarząd PSG, że opuści klub najbliższego okienka transferowego. Pomocnik, chciałby wrócić do ojczyzny, choć nie wyklucza transferu do Barcelony lub Bayernu. [Le Parisien]

0

Szczęsny-Piszczek-Cionek-Pazdan-Jędrzejczyk-Maczynski-Linetty-Zieliński-Grosicki-Błaszczykowski-Lewandowski

1

Jaki skład reprezentacji Polski dziś przedwidujecie? Mój typ:
Fabiański-Piszczek-Pazdan-Lewczuk-Jędrzejczyk-Maczynski-Linetty-Zieliński-Grosicki-Błaszczykowski-Lewandowski

3

Jak świetny chłopak to może ja się zainteresuje xd

0

O to może Verratti'ego odpuszczą

4

Dawid Kownacki blisko transferu do Sampdorii. [PS]

0

Potrzebny Argentynie jest defensywny pomocnik, a nie widzę lepszego kandydata niż Biglia

0

Taki żarcik przed czwartą chemią dzisiejszego dnia.

34

Wiemy że się chciałeś pochwalić ze na silke chodzisz.

7

O matko i corko!!!!

0

Mi też liberalizm klasyczny

2

Czy Bellerin grał z kims z obecnej kadry Barcy w La Masii?

1

Ale tu chodzi o wzmocnienie ataku jak odejdzie Arda i prawdopodobnie Rafinha. Deulofeu lub Munir dla mnie w zupełności wystarcza.

0

Oj ja też, ale zapłacić trzeba 50 milionow euro.

5

Barca jest pewna fiaska transferu Ousmane Dembele w tym sezonie. Alternatywami do wzmocnienia ataku w Barcy są: Deulofeu, Gelson Martins, Domenico Berrardi i Inaki Williams. [Sport]

0

Gerardromero na Twitterze, polecam obserwować wiele informacji nt. La Masii

1

Mboula odejdzie na tych samych warunkach co rok temu Grimaldo, bez żadnej opcji wykupu, za grosze.

0

Najlepsza wiadomosc dnia

5

Umtiti Kościelny na ten moment

0

Mbappe powinien zostać w Monaco. Podobna sytuacja jest w BVB z Pulisiciem. Ten sam rocznik. Ma dobry klub gdzie gra regularnie, a na giganta europejskiego przyjdzie czas.

5

Andre da nam jeszcze dużo spokojnie. Mam nadzieję że Valerde da mu szansę w środku pola.

2

Sprzedają Mbappe i zaplaca ledwo 3 miliony klauzuli za Mboule i gorzej nie wyjdą.

9

Kto co woli dla mnie na przeszłość lepszy jest Andre Gomes.

18

Lepiej żeby Rakitic odszedł niż Gomes

0

Nie wiem ale zdjęcie mówi samo za siebie.

1

Keita Balde Diao i Patric z Lazio są.... parą.
Obaj są wychowankami Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?