2

Kur*a slepy ten sędzia?!

2

Przecież napisał ze Tande wygrał

0

Masip z trybun na ławkę.

0

Też bym widział Alvaro U nas :v

1

Leśnodorski na twitterze AJ, prawdopodobnie Jędrzejczyk

0

Polecam jeszcze książkę Carlo Ancelotti'ego

2

Zobaczcie sobie ile Cancelo w całej karierze zagrał na prawej obronie i ile na prawym skrzydle.

0

On mi bardzo Henry'ego przypomina

5

U jednego z najbardziej utalentowanych hiszpańskich stoperów Yeray'a Alvarez'a (Athletic Bilbao) wykryto raka jąder.

4

Według niego Zielińskiego trzeba rozliczać za grę w defensywie, a Krychowiaka za rozgrywanie.

1

Augusto Galvan w orbicie zainteresowań Barcelony i Realu Madryt. Faworytem do zakontraktowania piłkarza Sao Paulo jest klub ze stolicy Hiszpanii, jednak Barca nie odpuszcza. Od 31 grudnia młodzieżowy reprezentant Brazylii pozostanie bez kontraktu, jednak będzie mógł się przenieść do Europy dopiero 25 marca 2017 roku, gdyż wtedy dopiero będzie pełnoletni. [MARCA]

1

Moim zdaniem Messi słabo wyglądał w całych białych włosach, ale w bialo-czarnych to był sztosik.

0

Cucu bym chętnie zobaczył. Moim zdaniem to większy talent niż Grimaldo.

0

Marlon nie może grać, Alena i Cardona kontuzje, więc jedynie Carbonell lub Palencia mogliby dostać szansę.

1

Ale się ten Gerson w Romie zmarnował.

0

Dla mnie też futbol straci to coś ze względu wprowadzenia powtórek. Dajmy na to, ze kazda przerwa będzie trwała 2 minuty, a w meczu będą dwie,trzy a znam sędziów którzy będą korzystali częściej to na prawdę płynność meczów nie będzie zachęcała do oglądania. Takie jest moje zdanie.

9

Jejku kto bogatemu zabroni ale serio chcesz wydać tyle pieniędzy na zegarek?

3

U Wojewódzkiego mówił że dla niego lepszym piłkarzem jest Cristiano, więc pewnie to fejk.

0

Polecam jak najbardziej. Fajna fabuła i zawsze coś się dzieje

0

Według pierwszych badań
Edit: Dzięki Bogu się mylę i nie będzie grał przez dwa tygodnie

0

Wypadł na miesiąc

0

Przeciez PSG jest slabe w tym sezobie

0

Na wyjeździe z Valencia.

1

Bo strzela gole? Obrońca ma bronić, a jemu często zdarzają się błędy. Najlepszym obrońcą Realu jest Pepe i to on zasłużył na miejse w "11" FIFA, zwłascza, że jeszcze wygrał EURO i grał cały turniej kapitalnie.

0

Bomba wybuchła w Stambule pod stadionem Besiktasu!!

0

Pewnie ktoś po wojaku :D

0

Nie gra Marcelo

2

Podałeś 12 piłkarzy :D

0

Nili dostaje czerwoną kartkę za faul na piłkarzu Espanyolu B

0

Skład Barcy B: Suarez-Palencia-Fali-Martinez-Nili-Sarsenades-Carbonell-Aleña-Alfaro-Perea-Cardona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?