Zephyr
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szybko kontraktować zanim arabskie szejki podkradną talent !
0
ważyły, nie "warzyły" bo WAGA :)
0
Spodziewałem się jednak Mascherano w I skladzie, ale zwycieskiej 11 sie nie zmienia :) Bedzie dobrze
0
"Gramy źle na wyjazdach taka jest prawda, u siebie jesteśmy o 360 stopni lepszą drużyną."
możesz mi wytłumaczyć jak mam rozumieć taką wypowiedź ?
0
Ban! - Mod
0
Jeśli odrabiać to szybko Barca
0
oj konradinho to raczej marzenia... my przeciez ostatnio wypadlismy z tej grupy ktora bila sie od 3 rundy... teraz moze tam znowu wskoczymy, ale zeby zrobic cos na dluzszą mete, tak jak Rumunia np. to musialyby Polskie druzyny do polfinalu P UEFA podochodzić... nadal nierealne jak dla mnie.
0