0

Szybko kontraktować zanim arabskie szejki podkradną talent !

0

ważyły, nie "warzyły" bo WAGA :)

0

Spodziewałem się jednak Mascherano w I skladzie, ale zwycieskiej 11 sie nie zmienia :) Bedzie dobrze

0

"Gramy źle na wyjazdach taka jest prawda, u siebie jesteśmy o 360 stopni lepszą drużyną."

możesz mi wytłumaczyć jak mam rozumieć taką wypowiedź ?

0

Ban! - Mod

0

Jeśli odrabiać to szybko Barca

0

oj konradinho to raczej marzenia... my przeciez ostatnio wypadlismy z tej grupy ktora bila sie od 3 rundy... teraz moze tam znowu wskoczymy, ale zeby zrobic cos na dluzszą mete, tak jak Rumunia np. to musialyby Polskie druzyny do polfinalu P UEFA podochodzić... nadal nierealne jak dla mnie.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?