22 czerwca 2009, 12:11
0
Niech przejdzie, przyda się nam!
19 czerwca 2009, 14:14
Nie ma opcji.
19 czerwca 2009, 10:44
Miejmy nadzieje, że ten będzie jeszcze lepszy.
19 czerwca 2009, 10:43
Gitas
Trochę taniej
16 czerwca 2009, 20:43
Mi pasuje
18 czerwca 2009, 09:24
Bardzo dobre wzmocnienie
18 czerwca 2009, 09:25
Miejmy nadzieję, że wybrał barce
18 czerwca 2009, 09:26
Najlepsza opcja:d
15 czerwca 2009, 20:27
Za takiego piłkarza warto zapłacić 35 mln euro
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Niech przejdzie, przyda się nam!
0
Nie ma opcji.
0
Miejmy nadzieje, że ten będzie jeszcze lepszy.
0
Gitas
0
Trochę taniej
0
Mi pasuje
0
Bardzo dobre wzmocnienie
0
Miejmy nadzieję, że wybrał barce
0
Najlepsza opcja:d
0
Za takiego piłkarza warto zapłacić 35 mln euro