O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 162
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Looky zapomniałeś dodać, że sekcja futsalu wygrała Puchar Króla:)

0

FioletBarca!

Dzięki;)

0

domciu

prawie tak jak ustaliliśmy;)

0

Masz lepszy pomysł? Mascherano niech gra aż do żółtka-potem można wpuścić Keitę albo Bojana. No chyba, że wolisz Maxwella w pomocy.

0

domciu, dobrze gadasz-najsilniejszy zdecydowanie skład na ten mecz:)

Zobacz wszystkie

0

Ok 190cm to faktycznie mi też na razie nie przychodzi na mysl ale już 185 oczywiscie i nie musze daleko szukac - choćby Ronaldo, niegdyś Rivaldo(186cm). Ale jak napisales-poczekamy zobaczymy, pod wzgledem warunków fizycznych zgadzam się-jego miejsce pasuje do srodka, ale technika bardziej sklania do postawienia go "obok". Oby sprawdzil jako solidny napastnik.

0

Ludzie ja się naprawdę dziwię skąd tyle głosów krytyki skoro większość głosowała żeby go sprzedać:

http://www.fcbarca.com/index.php?goto=ankieta&dz=archiwum

Osobiście popierałem opcję pozostawienia go w składzie, ale perspektywa rozwoju młodych też nie jest zła zwłaszcza, że szybko się rozwijają. PS strzały Santosa trochę przypominały mi Deco;)

Co do Iniesty to myślę że stale będzie się zmieniał z Keitą aż do wyjazdu tego drugiego na Puchar Narodów Afryki aby nie przeciążać organizmu, natomiast Xavi to akurat rzadko łapie kontuzje...

0

donfajda dlatego dobrze że już teraz mierzymy się z najlepszymi zespołami w lm-teraz jest czas na rozkręcenie się i pokonanie wielkich rywali albo na odpadnięcie z nimi teraz i skupienie sie na lidze. wszystko wyjdzie w praniu jaką mamy formę. zgadzam się że barca musi pokazac teraz wielka klasę aby wygrać potrójna koronę-ja głęboko w to wierzę

0

Ja wierze w tego gościa po pierwsze można zauważyć że większość tych naprawdę klasowych piłkarzy którzy przechodzili do barcy, potrafili zagrać na właściwym poziomie, nawet Ci, którzy poprzednio pełnili najważniejsze role w swoich zespołach, gdzie drużyna grała pod nich(Henry-Arsenal, czy Eto-Mallorca) potrafili zintegrować się po pewnym czasie z reszta ekipy i stworzyć kolektyw. Tym bardziej, ze Zlatan radził sobie naprawdę nieźle w każdym klubie do jakiego trafił po Ajaxie.

Poza tym uważam go za indywidualnie lepszego napastnika od Eto i o ile wyobrażam sobie sytuację, że może zmarnuje trochę okazji gdy drużynie będzie szło dobrze(mam nadzieje ze się mylę w tym względzie), o tyle nie mam wątpliwości, że w trudnych chwilach wspomoże drużynę i objawi swój geniusz strzelając bramkę po indywidualnej akcji kiedy drużyna naprawdę będzie go potrzebować. Oczywiście pamiętam bramki Eto w ważnych meczach jak finały lm,gran derby, czy inne okazje, ale mi tu chodzi o indywidualne umiejętności techniczne - czyli w meczach gdzie Messi, Xavi, Iniesta, Henry będą zawodzić, lub kiedy ich zabraknie Zlatan jest w stanie samemu wygrać mecz.

0

Naprawdę nie ma zespołu na świecie gdzie jest więcej gwiazd niż w reprezentacji Hiszpanii nawet Brasil się umywa;) ciekawe ile Perez by musiał na nią wydać:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?