Ja osobiście nigdy nie byłem przekonany do Montoyi, wg. mnie jest za słaby aby grać w pierwszym składzie. Sam oddałem głos na Douglasa, myślę że ten chłopak może się rozwinąć i zastąpić Daniego Alvesa ;)
Ja osobiście nigdy nie byłem przekonany do Montoyi, wg. mnie jest za słaby aby grać w pierwszym składzie. Sam oddałem głos na Douglasa, myślę że ten chłopak może się rozwinąć i zastąpić Daniego Alvesa ;)
Komentarze
0
Tak samo mówili że Sanchez nie odejdzie :P
0
Na początku sezonu Lucho mówił że jest możliwość wystawienia Pedro na prawą obronę :P
0
Alves w czerwcu odchodzi ;)
3
Czyli jeżeli nie będziemy mogli robić transferów na następny sezon to zostaniemy jedynie z Douglasem na prawej obronie ;o
0
Ja osobiście nigdy nie byłem przekonany do Montoyi, wg. mnie jest za słaby aby grać w pierwszym składzie. Sam oddałem głos na Douglasa, myślę że ten chłopak może się rozwinąć i zastąpić Daniego Alvesa ;)
3
Czyli jeżeli nie będziemy mogli robić transferów na następny sezon to zostaniemy jedynie z Douglasem na prawej obronie ;o
0
Alves w czerwcu odchodzi ;)
0
Tak samo mówili że Sanchez nie odejdzie :P
0
Na początku sezonu Lucho mówił że jest możliwość wystawienia Pedro na prawą obronę :P
0
Ja osobiście nigdy nie byłem przekonany do Montoyi, wg. mnie jest za słaby aby grać w pierwszym składzie. Sam oddałem głos na Douglasa, myślę że ten chłopak może się rozwinąć i zastąpić Daniego Alvesa ;)