0

Guaita!!!!!

0

To wygląda optymistycznie, jednak trzeba pamiętać że należy również wygrywać, a nie do końca sezonu czekać na potknięcia Realu.

0

"Bo futbol to nie wszystko. Gracias Madrid!"

0

Adriano? Hmm...

0

Trzymaj się VILLA!!!! Mam nadzieje ze wróci na finał LM...

0

Haha a kto pisał że Fabregas jest nie widoczny???? Visca el fabregas!!!

0

Alexis KOCHAM CIE!!!

0

Pathim
Na Sportklubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?