Jeżeli wracać do tej sytuacji to Alves miał nominację do Oskara Amerykańskiego. Ale po co symulował Xabi Alonso jest dla niego przykładem. A co do Pepe nie było czerwonej kartki może żółta max. Dodam iż po dwumeczu napłynęła na Barcę krytyka z Angli Anglicy śmiali się i z Alvesa i Busquetsa :p
Pamiętam tamten mecz ale to nie nazwisko iniesta było głównym bohatterem z żalem mówię że bohaerem który przesądził o wyniku był Tom Henning Øvrebø Chelsa grała fantastycznie w tym meczu Pique dotknał piłkę ręką faule na Anelce liczyłem wtedy na awans Barcy ale to nie im należał się finał od tej pory Barca w moich oczach nie była już tym samym klubem zawsze wolałem Real ale Barce na 2 miejscu szczególnie za Ronaldinho eh stary Roni za jego czasów Barca wygrała LM słusznie błagam nie przeczcie że sędzia nie dał wam tego finału. Ten mecz to już część histori a raczej skandalu
Komentarze
0
Jeżeli wracać do tej sytuacji to Alves miał nominację do Oskara Amerykańskiego. Ale po co symulował Xabi Alonso jest dla niego przykładem. A co do Pepe nie było czerwonej kartki może żółta max. Dodam iż po dwumeczu napłynęła na Barcę krytyka z Angli Anglicy śmiali się i z Alvesa i Busquetsa :p
0
Nie nie chcę prowokować ale jak czytam wasze wypowiedzi o Ronaldo żeluś czy takie to wiem. A przy okazji to Xavi prowokuje nie ja
0
0
Wy mnie dziwicie on na pewno tak nie powiedział to propaganda
0
Mhm wasz xavi to fabryka ton żelu
0
Owszem Real stracił przewagę ale kryzys formy już raz był w meczach levante racing a kiedy się przełamią długo ich nikt nie pokona
0
0
Wy mnie dziwicie on na pewno tak nie powiedział to propaganda
0
Pamiętam tamten mecz ale to nie nazwisko iniesta było głównym bohatterem z żalem mówię że bohaerem który przesądził o wyniku był Tom Henning Øvrebø Chelsa grała fantastycznie w tym meczu Pique dotknał piłkę ręką faule na Anelce liczyłem wtedy na awans Barcy ale to nie im należał się finał od tej pory Barca w moich oczach nie była już tym samym klubem zawsze wolałem Real ale Barce na 2 miejscu szczególnie za Ronaldinho eh stary Roni za jego czasów Barca wygrała LM słusznie błagam nie przeczcie że sędzia nie dał wam tego finału. Ten mecz to już część histori a raczej skandalu
0
kartka dla Pepe i van persie za nic nieuznany gol higuaina niesłuszne karne w meczu z milanem ja też nie powiedziałem wszystkiego