0

2

Gratuluję obrony ;)

0

Drybling Ibrahimovica

0

Wy to najlepiej wiecie. Przed meczem na Parc des Princes wszyscy hejtowali (na tej stronie) PSG. I co się stało? PSG bez trzech NAJLEPSZYCH piłkarzy wygrało z najlepszym składem Barcy.

1

Wreszcie mądre słowa: „Złota Piłka w ogóle mnie nie interesuje. To jest farsa dziennikarzy i ludzi, gdzie każdy wybiera swojego ulubieńca. Są chwile, kiedy trzeba użyć trochę zdrowego rozsądku, aby zdecydować rozważnie, a takie poczucie nie istnieje. Dlatego też dla mnie mogą robić, co chcą".

0

Przecież Espanyol to jakiś ogórek (jak większość La Liga). Rozumiem podniete przed meczem z Realem, ale z Esoanyolem? Zwycięstwo to powinna być formalność.

1

Niech usuną ten Katar. I tak cały hajs z Kataru leci do PSG, Barca dostaje marne grosze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?