Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quavosk Villareal > Leagnes
Jasne, że nie można popadać w huraoptymizm, ale też nie można na wszystko narzekać. Ansu Fati strzela dwa gole, pierwsza połowa bardzo mi się podobała (może poza Pusim, który nawet nie ma siły kopnąć piłki), kilka fajnych akcji było - ogólnie nie nudziłem się oglądając mecz jak to miałem w zwyczaju podczas oglądania kiedy trenerem był Valverde czy Setien. Czekam na więcej.
0
@lucca87 Potencjał jest, ale dużo zależy od Messiego. Ja przynajmniej w tym sezonie nie nastawiałbym się na triumfy. Maks to pewnie LL i Puchar Króla.
6
@abram3k Gdzie są podane składy?
10
@ranger3120 A wczoraj pisałeś, że szykuje się piękny dzień, bo właśnie jedziesz do kierownika się zwolnić XD
0
@escarabajo No to nie dołączą do Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Jeśli Bayern wygra w środę z Borussią w Superpucharze Niemiec, a potem KMŚ to będą mieli sekstet. Ładne osiągnięcie kapuśniaczków
1
@NorbiTBOB Ale tak bez ankiety odchodzisz?
2
@Hushovt Lembasa sobie zjedz :P
3
@szymek029 Weź już skończ pier***ić. Nikt tutaj nikogo nie namawia żeby chodził bez maseczki czy podawał innym ludziom brudne ręce. Pisałeś, że Twoi znajomi ostro przechodzili chorobę, więc to jest groźne. Mój znajomy też przechodził COVID-a i gdyby nie to, że pracuje w szpitalu i miał obowiązkowy test to nawet by nie wiedział, że jest chory, bo żadnego objawu nie miał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Suarez wróć
12
Chciałbym zobaczyć jak Suarez gryzie Messiego podczas meczu Barcelona - Atletico
1
@msmsms A ile meczów z jego udziałem widziałeś, że jesteś pewny, że wygryzie Roberto?
1
@AnnaMarianna Niestety za nic nie umówiłbym się z kolesiem, który na forum piłkarskim podaje się za dziewczynę i zadaje głupie pytania dotyczące romansów i miłości :(
0
@AnnaMarianna W dowodzie nie może istnieć ani Anna, ani Marianna
1
"Transfery. Bundesliga. RB Lipsk wzmocnił atak. Alexander Sorloth ma zastąpić Timo Wernera."
No nie powiem, że naprawdę bardzo fajny transfer. Śledziłem karierę tego gracza odkąd trafił do Crystal Palace, a teraz Lipsk kupuje go za 20 mln. Też dobry kierunek dla napastnika, bo gra pod okiem Nagelsmanna musi cieszyć.
0
@MysticCat Ja Ministrem Zdrowia pozdrawiam
Dopiero jest wytypowana pierwsze grupa 400 ludzi, którzy poddadzą się badaniom.
0
@MysticCat To zapoznaj się lepiej z tematem, bo testy kliniczne to minimalnie z pół roku będą trwały
0
@sonek Raczej nieumiejętność wyłapywania sarkazmu :P
0
@gurales Takie, że zapłacą nam po spełnieniu określonych warunków
0
@sonek 10 mln :)
1
@LucaBrasi Że niby Biomed? Nawet testów klinicznych nie było jeszcze
2
@Ghotti No jak okienko do 05.10.2020 to 13 dni wliczając dzień dzisiejszy i 05.10
12
@tbas No Barcelona powinna oddać go Bayernowi żeby się rozwijał tam, bo strach dać mu szanse u nas
0
@klopx George Best to chlor i nic tego nie zmieni
0
@klopx A kto to jest Serginio Dest?
0
@monsterrize Co roku mamy komplet, a potem nowe nazwiska ściągane są.
2
Nie jestem fanem Milika, bo uważam go za przeciętnego gracza i takie Napoli to dla niego sufit, ale przejście do Valencii byłoby głupie. Valencia ma beznadziejnego właściciela, którego nie interesują sukcesy sportowe, a dodatkowo oddali w tym okienku swoich najlepszych zawodników - Torres, Rodrigo, Parejo czy nawet Coquelin. Kto tam został? Kondogbia? Maxi Gomes? Soler? Gaya? Pewnie ich zaraz też sprzedadzą i tyle z Valencii, która pewnie w tym sezonie będzie się bić o udział w Lidze Europy.
0
Link do naszego fpl?
1
Pierwsze trofeum w tym sezonie jest. Boli wielka Barcelona niektórych