O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Shevczenko
  • Ulubione zespoły FC Barcelona & AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 5423
  • Liczba komentarzy 57
  • Polecenia 3

Komentarze

0

Czuję, że to wygramy :D

0

może tak grzeczniej :)

1

Czy on czasem nie dołączy do nas dopiero w styczniu??

0

Bramkę z Getafe nic nie przebije, ale oglądając bramkę z Realem ciary na plecach mam do dziś :D

0

A ja najlepiej chciałbym Juninho z najlepszych lat swojej kariery, wtedy to dopiero Barcelona byłaby nie do zatrzymania, do tego Andrea Pirlo z 10lat młodszego :D Do Pogby coś nie jestem przekonany, potencjał ma , umiejętności tez, ale czy pasuje do Barcelony?

Zobacz wszystkie

2

Chyba coś brał, nie ma innej opcji :D Lubie go za te szalone wypowiedzi

1

Czy on czasem nie dołączy do nas dopiero w styczniu??

0

Ja powiem tak, szansa jest, wczoraj real miał mecz z Velencią czują go w nogach w środe grają derby z Atletico i mam nadzieje że Atletico ugra remis, wtedy będą dwa punkty straty, patrząc teraz na Barce, nie ma innej możliwości jak tylko wygrywać wszystkie mecze ligowe inaczej liga nie będzie nasza, aczkolwiek rywali mamy słabszych teraz niż Real. Wierzę daje nam 55% szans.

0

spoko Real na 100% sie jeszcze przed derbami na kimś wyłoży ;D

0

może tak grzeczniej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?