2

Jakim prawem? Sezon został uszczuplonyn o 2 mecze z dwumeczów LM i teraz anulują zasługę około 50 goli i co najmniej obu możliwych krajowych pucharów Lewandowskiego, bo tak? Gość miałnewdentnie życiową szansę.

17

Jest dosyć prawdopodobne, że jak Messi zakończy karierę, to to trofeum będzie się nazywało trofeo Messiego. (najwięcej zwycięstw, rekord wszechczasów w jednym sezonie)

1

Jest to najwyższe zwycięstwo FCB na wyjeździe w tym sezonie. Wychowankowie dają nadzieję.

0

@swiergol2 Oczekiwało się od niego, że co najmniej nie będzie gorszy od "mega beznadziejnego" Valverde i był wyraźnie gorszy. Valverde nigdy nie przegrał ligi, futbol grali wyrachowany bez rewelacji najczęściej, ale chociaż grali solidnie i stabilnie np. praktycznie wcale nie przegrywali u siebie. Owszem prawdą jest, że czasem nowy trener potrzebuje czasu, ale z drugiej strony jest też efekt nowej miotły i np. za takiego Guardioli po mniej więcej 5 meczu ta drużyna już chodziła elegancko. Druga sprawa, że ten gość raczej nie rokuje, to jest po prostu dramat, wszyscy stoją nie ma komu podać. Ci zawodnicy moementami w tyn meczu poakazywali, że potrafią grać w piłkę, tylko ich trzeba lepiej ustawić. Ja nie wierzę, żeby na tym poziomie profesjonalizmu piłkarzom nie chciało się biegać, kiedy dostaną od kibiców, obserwatorów i niektórzy klubu zimnym wiadrem pomyj w twarz za taki poziom gry. Do tego kto ma być od motywowania i karania za dziadowanie piłkarzy? Każdy dobry trener sobie z tym radzi, co najmniej dobrze, a jeżeli z tym sobie nie radzi na początku z powiewem świżości, to potem już raczej nie będzie lepiej.

1

@swiergol2 Wszystko zrobił dobrze - dostał lidera i spuścił na 7 pkt. + bilans bezpośredni.

0

@tbas Po to żebyś się pytał.

0

@tbas Zobaczysz co z tego jak Messi Pichichi przerżnie przez takie kretyńskie sytuacje.

0

@Nazio87 Setiena po pierwsze

0

Sprawdził ktoś czy ten gość dotknął chociaż tego Ramosa? Takich karnych, to byśmy mieli średnio 1 na mecz, również dzisaj minimum 2.

0

I o to właśnie chodzi.

1

Jeszcze tylko to głupie kartki ograniczyć i można go pochwalić, jako jednego z nielicznych.

0

Ale część kibiców w odległości 5 krzesełek każdy już absolutnie nie mogą xD

0

Kolejny (snow)boardzista, żeby przypadkiem nie skończył jak ten snowboardzista.

7

Powiem wam dlaczego przegraliśmy ligę z Realem: ponieważ oni biegali bez piłki w ataku, co było widać jak na dłoni w tej akcji, zrobili miejsce Mendyemu, a my przeważnie staliśmy.

0

@_Specjalista Odnośnie łamania sobie nóg, to żaden karny dla Realu i przeciwko Barcelonie nie skończył się żadnym urazem, natomiast tylko w ostatnim meczu Rodrygo chamsko skontuzjował kompletnie bez piłki zawodnika i nie dostał za to żadnej kary.

2

@Mathus Widzę, że niektórzy mają problem z obsługą przeglądarki. Należy kliknąć lewym przyciskiem myszy na poniższy link: https://www.realmadryt.pl/

3

FC Barcelona miałaby przewagę 10 pkt nad Realem Madryt gdyby nie rzuty karne. Barcelona straciła na karnych 4 pkt (1 raz zyskała 2, 3 razy straciła 2), Real zyskał 10 pkt, przez 35 kolejek nie zdarzyło się, żeby Real stracił pkt przez karnego. Przeciwko Realowi podyktowano 2 karne, przeciwko Barçy 7 (3,5 raza częściej). Na korzyść Realu podyktowano 10 karnych, na korzyść FCB podyktowano 6 karnych, prawie 2 razy rzadziej przy liczbie strzelonych goli w stosunku do Realu wyraźnie wyższej. Do interpretacji własnej czytającego.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@justfootball Czego by nie powiedział? xD

2

FC Barcelona powinna wynająć Stonogę zamiast agencji PRowskiej, żeby ingerował w sprawie sędziowania w La Liga.

0

* Pod warunkiem, że zawodnicy zaczną biegać bez piłki.

3

"nie zakończyło się jego golem" albo "nie zakończyło się bezpośrednim golem" powinno być, bo tak to nie wiadomo o co chodzi i jest to trochę krzywdzące dla Messiego.

8

Tak się gra w piłkę nożną z klasą, drogi Madrycie.

0

Mój błąd. Pique miałby już 3 żółte kartki.

1

Mój błąd. Pique miałby już 3 żółte kartki w tym meczu.

1

To już chyba wiem dlaczego przeciwko Realowi dyktuje się ponad 3 razy mniej karnych niż przeciwko Barcelonie.

0

Penalty Madrid.

7

Gdyby Ramos był Pique, to już by miał 2 żółte kartki w tym meczu.

1

Ja myślę, że to plotki transferowe tak jak zawsze. Napiszesz byle gdzie byle co, że Messi odchodzi bez podania faktów i już się ma wierszówki 5 razy więcej.

6

To może teraz też jest szczęśliwy, tylko o tym nie wie... xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?