abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
F. Torres Lewandowski Raphinha
To nasza najlepsza trójka obecnie
0
Tottenham w LE. Zapraszamy
3
Ale ten Raphinha ma potencjał na dostarczanie świeżutkich ciasteczek
2
Pique Bellerin dodatkowo S.Roberto przecież tacy ludzie w składzie Barcelony to jest kurna jakiś smutny żart
0
Nasza obrona w każdej konfiguracji bez Araujo i Kounde jest żalosna...
0
Ktoś chce bilet na mecz Szachtar- Lipsk za symboliczne 5 dyszek???
Mecz w środę o 18:45
0
Bilety na Bayern Monachium właśnie wpadły do zakupu
0
Sory, jakby ktoś to uznał za jakaś reklamę albo coś to proszę nie linczować.
Sprzedam Bilet na mecz
Szachtar Donieck vs RB Lipsk
Mecz 2 listopada 2022 stadion Legii
Zainteresowany prośba o info. Dogadamy się
0
@Kgorecki2500 o czym ty mówisz... On nie ma prawa grać w pierwszym składzie.
Araujo Kounde Christensen to 3 najlepszych stoperów.
Karnego zrobił, Zawalił gola na 2:0 dla Realu i gola z Interem żenada
0
Jest tu jeszcze ktoś kto się podnieca Ericem Garcią?? Gość zawalił 3 gole w dwóch kluczowych meczach października. Dramatyczna forma
2
Eric Garcia nie ma prawa grać w tym klubie
0
żebyś nigdy więcej nie ubrał koszulki Barcelony
2
Dzisiaj na Legie w koszulce Messiego
1
@jacobFCB Masz pozdrowienia od Basi :)
Jakiej Basi?
Co w burdelu światła gasi.
Macie uchwyty?
Jakie uchwyty?
Do trzymania mojej pyty ;)
1
@kuz on już się staje coraz bardziej odklejony
3
Pudzian vs Mamed 17 grudnia na ksw 77
0
@El _crack nie da się. Ale nie patrz na to nikt nie sprawdza biletu z dokumentem tożsamości wchodzisz normalnie i jazda
2
Mecz z Bayernem pokazał ile znaczy w Europie Raphinha i Dembele
0
@HighestInTheRoom 205 sektor
Za real z 250
1
@AmigoBlancos był jak nowy transfer Sociedad.
Sadiq....UMAR
1
Może nie jest to pytanie na miejscu i odpowiedni miejsce na takie pytanie ale...
Chce ktoś kupić dwa bilety na dwa ostatnie mecze w grupie Szachtaru (Real i RB Lipsk)
Cena do negocjacji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ciężkie KO
0
@Michal1995 nie kupuj bo i tak nie dziala
0
A Polsat Box Go nie działa... Co za zenada
5
Ludzie kochani ZAUFAJMY Xaviemu.
On wie najlepiej kogo należy wystawić.
Jedziemy po 3 punkty
0
@kuqi 3 komplet szare
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@abram3k co tam ?
0
@Firestone na pewno wystawi dzieciaka hahaha