O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 116
  • Polecenia 23

Komentarze

0

a ja uważam że czas Leo w Barcelonie dobiegł końca. Ciągłe fochy o kontrakt plus zerowe zaangażowanie w defensywie.

0

być może ale swoim notorycznym nurkowaniem i teatralnym "jojczeniem" ,które ma przesłonić jego słabą grę w tym sezonie na takie traktowanie przez arbitrów CAŁKOWICIE SOBIE ZASŁUŻYŁ !

0

kiedy losowanie 1/8 ?

0

oooo czyżby Leo się odfochował? Znając włodarzy Barcelony teraz zainicjują akcję "Ciesz się razem z Leo" Kapitalny piłkarz, denny i zerowy kapitan :) VeB!

4

szczeli? ja pierd***

Zobacz wszystkie

6

widze ze akcja pt "masowe spuszczanie sie nad Tottim " rozpoczeta ehhhh

5

rzygam tymi pseudopompatycznymi hasłami typu "więcej niż klub" ble ble ble....ludzie to nie jest zakon tylko klub piłkarski. To co piłkarze robią poza boiskiem jest ich prywatna sprawą i nam CH** do tego. Nie róbmy z Barcy i siebie jakiś przygłupawych świętoszków. Beznadziejny artykuł

4

szczeli? ja pierd***

2

rety...napisze ostatni raz. Piłkarzy rozlicza się TYLKO I WYŁĄCZNIE na podstawie tego co prezentują na boisku. Bo to ich PRACA. A po niej mogą robić co im się żywnie podoba. A może on nie ma szacunku do Realu? No i ch** jego sprawa. Ma do tego prawo. Świetoszki....błagam nie róbcie wrażenia że drużyna Barcelony to jacyś wybrańcy...mesjasze buhahahahaha

1

Mourinho zawsze madrze prawi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?