być może ale swoim notorycznym nurkowaniem i teatralnym "jojczeniem" ,które ma przesłonić jego słabą grę w tym sezonie na takie traktowanie przez arbitrów CAŁKOWICIE SOBIE ZASŁUŻYŁ !
oooo czyżby Leo się odfochował? Znając włodarzy Barcelony teraz zainicjują akcję "Ciesz się razem z Leo" Kapitalny piłkarz, denny i zerowy kapitan :) VeB!
rzygam tymi pseudopompatycznymi hasłami typu "więcej niż klub" ble ble ble....ludzie to nie jest zakon tylko klub piłkarski. To co piłkarze robią poza boiskiem jest ich prywatna sprawą i nam CH** do tego. Nie róbmy z Barcy i siebie jakiś przygłupawych świętoszków. Beznadziejny artykuł
rety...napisze ostatni raz. Piłkarzy rozlicza się TYLKO I WYŁĄCZNIE na podstawie tego co prezentują na boisku. Bo to ich PRACA. A po niej mogą robić co im się żywnie podoba. A może on nie ma szacunku do Realu? No i ch** jego sprawa. Ma do tego prawo. Świetoszki....błagam nie róbcie wrażenia że drużyna Barcelony to jacyś wybrańcy...mesjasze buhahahahaha
Komentarze
0
a ja uważam że czas Leo w Barcelonie dobiegł końca. Ciągłe fochy o kontrakt plus zerowe zaangażowanie w defensywie.
0
być może ale swoim notorycznym nurkowaniem i teatralnym "jojczeniem" ,które ma przesłonić jego słabą grę w tym sezonie na takie traktowanie przez arbitrów CAŁKOWICIE SOBIE ZASŁUŻYŁ !
0
kiedy losowanie 1/8 ?
0
oooo czyżby Leo się odfochował? Znając włodarzy Barcelony teraz zainicjują akcję "Ciesz się razem z Leo" Kapitalny piłkarz, denny i zerowy kapitan :) VeB!
4
szczeli? ja pierd***
6
widze ze akcja pt "masowe spuszczanie sie nad Tottim " rozpoczeta ehhhh
5
rzygam tymi pseudopompatycznymi hasłami typu "więcej niż klub" ble ble ble....ludzie to nie jest zakon tylko klub piłkarski. To co piłkarze robią poza boiskiem jest ich prywatna sprawą i nam CH** do tego. Nie róbmy z Barcy i siebie jakiś przygłupawych świętoszków. Beznadziejny artykuł
4
szczeli? ja pierd***
2
rety...napisze ostatni raz. Piłkarzy rozlicza się TYLKO I WYŁĄCZNIE na podstawie tego co prezentują na boisku. Bo to ich PRACA. A po niej mogą robić co im się żywnie podoba. A może on nie ma szacunku do Realu? No i ch** jego sprawa. Ma do tego prawo. Świetoszki....błagam nie róbcie wrażenia że drużyna Barcelony to jacyś wybrańcy...mesjasze buhahahahaha
1
Mourinho zawsze madrze prawi