O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 46
  • Polecenia 0

Komentarze

0

iniesta najlepszy , henry jak na początku sezonu i pzrez dwa lata gry czyli słabiutko. marnuje wiecej niz eto

0

momentami za bardzo kombinacyjnie

0

henry trochę mnie irytuje dzis

0

BAN!

mod

0

zaraz iniestę zajadą

Zobacz wszystkie

0

xavi nie wejdzie w mecz jak zwykle jak nie gra od początku

0

xavi nie wejdzie w mecz jak zwykle jak nie gra od początku

0

nie ma gola . iniesta najlepszy

0

ciekawe jakim składem zagramy xavi eto i yaya muszą dostać zółte kartki zeby wyczyścic sobie konto przed maratonem.

0

liczy się tylko zwycięstwo 1:0 takze będzie świetnym wynikiem z takim zespołem po prostu nie mozemy stracić punktów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?