Ja dalej pamiętam jak w 2005r. Terry zdobył gola na SB na 4:2 dla chelsea nieprzepisowo i wtedy oni awansowali po błędzie arbitra. oczywiście nie widzę Terrego jako winnego tamtej sytuacji. mam do niego wielki szacunek
O jakich 18 meczach wygranych on mówi?? od meczu na Camp Nou minęło 18 kolejek (ta będzie 19-tą) a oni wygrali 17 meczów i jeden zremisowali, lecz trzeba im przyznać ze ten remis to jak zwycięstwo bo powinni przegrać, liczyć to chyba powinni umieć.
hehe ciekawe. Ale mimo kontuzji mamy jeszcze 2-ch zdrowych GK a jak trzeba trzeciego to jest Oier. w kazdym razie musialo byc smiesznie i to mi sie podoba
Komentarze
0
To już bedzie 2 kolejka z meczem w Pon:)
0
być moze i sprytny, ale mi wygląda na to, że on jest pogodzony z tym, że zostanie na następny rok w City, bo go nie puszczą. I dobrze
0
Ja dalej pamiętam jak w 2005r. Terry zdobył gola na SB na 4:2 dla chelsea nieprzepisowo i wtedy oni awansowali po błędzie arbitra. oczywiście nie widzę Terrego jako winnego tamtej sytuacji. mam do niego wielki szacunek
0
chyba po raz 2-gi. Po raz pierwszy to na SB :)
0
O jakich 18 meczach wygranych on mówi?? od meczu na Camp Nou minęło 18 kolejek (ta będzie 19-tą) a oni wygrali 17 meczów i jeden zremisowali, lecz trzeba im przyznać ze ten remis to jak zwycięstwo bo powinni przegrać, liczyć to chyba powinni umieć.
0
jak zaczal nie majac 21 lat to moze grac
0
o co chodzi z tymi procentami głowsów?? suma wszystkich daje 100%??
0
hehe ciekawe. Ale mimo kontuzji mamy jeszcze 2-ch zdrowych GK a jak trzeba trzeciego to jest Oier. w kazdym razie musialo byc smiesznie i to mi sie podoba
0
Juz wpisany do transmitowania na Canal + Sport 2 :)
0
"Kwiecień - najtrudniejszy miesiąc?"
"ewentualny, wyjazdowy mecz półfinałowy przeciwko Liverpoolowi lub Chelsea."
to chyba będzie domowy mecz, bo tak jak teraz tak i wtedy ewentualnie będziemy gospodarzem 1-go meczu