O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 41
  • Polecenia 0

Komentarze

0

To już bedzie 2 kolejka z meczem w Pon:)

0

być moze i sprytny, ale mi wygląda na to, że on jest pogodzony z tym, że zostanie na następny rok w City, bo go nie puszczą. I dobrze

0

Ja dalej pamiętam jak w 2005r. Terry zdobył gola na SB na 4:2 dla chelsea nieprzepisowo i wtedy oni awansowali po błędzie arbitra. oczywiście nie widzę Terrego jako winnego tamtej sytuacji. mam do niego wielki szacunek

0

chyba po raz 2-gi. Po raz pierwszy to na SB :)

0

O jakich 18 meczach wygranych on mówi?? od meczu na Camp Nou minęło 18 kolejek (ta będzie 19-tą) a oni wygrali 17 meczów i jeden zremisowali, lecz trzeba im przyznać ze ten remis to jak zwycięstwo bo powinni przegrać, liczyć to chyba powinni umieć.

Zobacz wszystkie

0

jak zaczal nie majac 21 lat to moze grac

0

o co chodzi z tymi procentami głowsów?? suma wszystkich daje 100%??

0

hehe ciekawe. Ale mimo kontuzji mamy jeszcze 2-ch zdrowych GK a jak trzeba trzeciego to jest Oier. w kazdym razie musialo byc smiesznie i to mi sie podoba

0

Juz wpisany do transmitowania na Canal + Sport 2 :)

0

"Kwiecień - najtrudniejszy miesiąc?"

"ewentualny, wyjazdowy mecz półfinałowy przeciwko Liverpoolowi lub Chelsea."

to chyba będzie domowy mecz, bo tak jak teraz tak i wtedy ewentualnie będziemy gospodarzem 1-go meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?