O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4666
  • Liczba komentarzy 291
  • Polecenia 106

Komentarze

4

Mam nadzieje ze Messi i Masche przywitają tego naziste ter Stegena tak ze po pól roku spakuje manatki i wtoci do swojej rzeszy. Nienawidzę niemieszkalnymi zawsze i wszedzie. Nikt mi nie wciśnie kitu ze woja skończyła sie 60 lat temu i to pożądny naród. Podczas celebracji zarówno zawodnicy jak i kibice pokazali prawdziwe oblicze świńskiego narodu. Do gazu z nimi

1

4

0

0

ok szwabska świnia

Zobacz wszystkie

23

Ludzie troche sa nie obiektywni. Wszyscy wielcy w 1/8 sie meczyli, ale to niby Argentyna miala farta. Żalosne to troche.

17

Za hitlerowcami żaden Polak nie bedzie

12

Nie jestem kibicem Brazyli, ale jako Polak niemiaszków nienawidzę. Mam nadzieje, że Leo ich rozniesie w finale

8

Do pieca z nimi

6

W Brazylii to jedynie brazylijski jest Neymar i Oscar, reszta to rzemiślnicy. R10 jest lepszy niz cała pomoc brazylii. Niby Brazyli ma najlepsza pare stoperów na swiecie, a straciła najwiecej goli w historii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?