0

Nikt nie ogląda, ale jak będzie karny z dupy to wszyscy będą mówić że real = sędziowie. Jednak sporo 'kibiców' realu i barcy to dzieci...

0

AdAm_BaWuSkI

0

Czemu grają tak we wtorek i środę?

0

czemu jak gra real to go tu cisną, a jak barcelona gra to ją cisną na rm.pl, wiadomo że ligowi rywale, ale jako fani hiszpańskiej piłki, i cules i madridistas powinni mieć szacunek do siebie...

0

Villa strzelił samobuja?

0

propozycja mojego składu to: valdes adriano puol piqe alves iniesta thiago xavi messi villa neymar. co o tym powiecie? jestem kibicem barcy od 20 lat

0

skąd znasz polski

0

ej ty jestes prawdziwy dawid villa????

0

fani realu pewnie

0

co? w jakim madrycie, chyba nie jest w realu, bo to cioty

0

ej koledzy czemu ten tata nie powołał villi? odpoczywa po pucharze konfederacji? kocham barce i mam nadzieje ze sie nic nie stalo, pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?