adam_bawuski
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2013
ostaszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nikt nie ogląda, ale jak będzie karny z dupy to wszyscy będą mówić że real = sędziowie. Jednak sporo 'kibiców' realu i barcy to dzieci...
0
AdAm_BaWuSkI
0
Czemu grają tak we wtorek i środę?
0
czemu jak gra real to go tu cisną, a jak barcelona gra to ją cisną na rm.pl, wiadomo że ligowi rywale, ale jako fani hiszpańskiej piłki, i cules i madridistas powinni mieć szacunek do siebie...
0
Villa strzelił samobuja?
0
propozycja mojego składu to: valdes adriano puol piqe alves iniesta thiago xavi messi villa neymar. co o tym powiecie? jestem kibicem barcy od 20 lat
0
skąd znasz polski
0
ej ty jestes prawdziwy dawid villa????
0
fani realu pewnie
0
co? w jakim madrycie, chyba nie jest w realu, bo to cioty
0
ej koledzy czemu ten tata nie powołał villi? odpoczywa po pucharze konfederacji? kocham barce i mam nadzieje ze sie nic nie stalo, pozdro