0

jedzie ktos? pisac gg 63632727

0

ja mam w planach wyjazd na mecze z deportivo i rayo bo sa 2 w jednym tygodniu u siebie, moze liga mistrzow do tego ale to sie okaze jutro, jesli sie ktos pisze to dajcie znac 6362727 gg,
Animo Tito :(

0

Nikt tak pieknie nie komentuje jak hiszpanie, Leon kontra Tigre no roz***alo mnie to;D a potem Waaakaa Waaakaaa Pique hehe az chce sie sluchac co mowia. A mecz? Najlepszy jaki ogladalem w tym sezonie, bramka Adriano - ciarki chodza po ciele do teraz. Visca el Barça

0

Pytanie z innej beczki, jak myslicie ile jest warta koszulka z podpisami wszystkich pilkarzy plus tito vilanovy ?

0

co połknę wyjazdówkę... Visca Cataluna... ;D

0

Oby rozslosowali tak by mecz u siebie grali kolo 10 marca, jest ktoś chętny na trip do Barcelony?

0

Chyba dzis z Brazylia pokazal ze jest liderem...

0

Witam, czemu Alves nie byl z reszta druzyny? Ja wiem ze ma kontuzje ale Villa tez ma a odbieral puchar razem z reszta druzyny...
Zle mi to wyglada...

0

Pozatym jesli chodzi o nika a adidas to mysle ze nike bije na glowe niemcow...
Stroje adika sa wszystkie takie same kazdy klub ma takie same tylko kolor inny, zawsze te paski na rekawach i wieje nuda.
Nike robie rewelacyjne stroje bardzo efektownie sie prezentuja a nasze to mistrzostwo jak dla mnie.

0

Zajebiste, nowoczesne i radosne tak jak gra Barcelony nie jakies tam czarne wyjazdowe.
Jak dla mnie bomba !

0

Nie nadazam... Z nowych pozycji jest jeszcze Siła Marzeń tak? Czy jeszcze jakies ksiazki o Barcelonie ostatnio powstaly

0

La Nación: "Messi pożegnał Pepa po swojemu". Najlepszy tytul :) Messi i jego zwyczaje ;D

0

gratulacje dla Realu.
Zobaczymy co przyniesie przyszly sezon :)
A teraz tak troche nie w temacie.
Co powiecie na koko euro spoko!? hahaha

0

sant11 wracaj na swoja smieszna stronke, a pozatym pomysl zanim cos napiszesz... Skoro 16 pucharow to kwestia przypadku to puchar krola mou i la liga w tym sezonie to dopiero przypadek ;)
Tepa strzala.

0

Ten znak wodny to jakies przegiecie.. co mieliscie na mysli? Tragedia... co do ocen to sie zgodze, moze Valdes 3 a 2 albo 1 dla Puyola bo zawalil kompletnie pierwsza bramke... BTW oceny powinny byc na drugi dzien po meczu a nie tydzien po...

0

Gdyby nie ten zly Messi czy Valdes nie byloby tylu pucharow w ostatnich latach wiec troche szacunku :) nie zawsze jest sie zwyciezca

0

Wypierdalac sezonowcy... w takich chwilach trzeba byc calym sercem za klubem a nie szukac winowajcow. Do prawdziwych kibicow - za rok wrocimy, wrocimy silniejsi, mocniej zmotywowani, odebrac to co nalezy sie najlepszej druzynie na swiecie! Som i Serem! Visca el Barca!

0

Bilans oficjalnych spotkan nadal jest remisowy ? Jesli tak to jutro po wielu latach mozemy, ten bilans poprawic na swoja korzysc :)

0

wczoraj bylo 3 razy P - Padaka z tylu, Pech z przodu, Porażka po 90 minutach...
No ale jak Cesc nie potrafi trafic z metra do pustaka a Sergio z 5 metrow to trudno wygrac mecz z murarzami, okazji bylo sporo ale albo mielismy pecha (poprzeczka alexisa, slupek pedro) albo Cech bronil jak w transie - np strzal Puyola, albo chlopcy nie potrafili wykorzystywac setek... wspomniany Cesc, Sergio czy Alexis kiedy dostal fenomenalne podanie od Cesca(jedynie jego dobre zagranie w meczu). Messi mial gorszy dzien, ale to glownie z powodu pogody moim zdaniem, murawa nie byla najlepsza, ciezko bylo mu wystartowac i utrzymac sie przy pilce, grzasko i chlopaki slizgali sie co chwila. Kiepskie zmiany... Pedro jeszcze cos tam zrobil mial okazje, ale Cuenca nie widoczny zupelnie, Thiago najlepiej z nich wygladal, Moim zdaniem powinnien Pep dawac szanse Tello... W tym meczu mogl rozruszac ofensywe, jak to zrobil w Mediolanie. Szkoda ze go nie powolal do 18stki. Nie wiem jak wy ale uwazam ze jest duzo lepszy od Cuenci
Musza sie sprezyc, i konczyc setki, na Camp Nou zobaczymy ta lepsza Barce jestem tego pewien.

0

wczoraj bylo 3 razy P - Padaka z tylu, Pech z przodu, Porażka po 90 minutach...
No ale jak Cesc nie potrafi trafic z metra do pustaka a Sergio z 5 metrow to trudno wygrac mecz z murarzami, okazji bylo sporo ale albo mielismy pecha (poprzeczka alexisa, slupek pedro) albo Cech bronil jak w transie - np strzal Puyola, albo chlopcy nie potrafili wykorzystywac setek... wspomniany Cesc, Sergio czy Alexis kiedy dostal fenomenalne podanie od Cesca(jedynie jego dobre zagranie w meczu). Messi mial gorszy dzien, ale to glownie z powodu pogody moim zdaniem, murawa nie byla najlepsza, ciezko bylo mu wystartowac i utrzymac sie przy pilce, grzasko i chlopaki slizgali sie co chwila. Kiepskie zmiany... Pedro jeszcze cos tam zrobil mial okazje, ale Cuenca nie widoczny zupelnie, Thiago najlepiej z nich wygladal, Moim zdaniem powinnien Pep dawac szanse Tello... W tym meczu mogl rozruszac ofensywe, jak to zrobil w Mediolanie.
Musza sie sprezyc, i konczyc setki, na Camp Nou zobaczymy ta lepsza Barce jestem tego pewien.

0

MilnFanatic,
Spokojnie bez spinki :) sa rozni ludzie nie ma co reagowac , jesli katalonczyk mlody zuch gra lepiej od stareeeeego Seedorfa to tylko klaska euro 2012 mamy w kieszeni :)
Ale obawiam sie ze tak nie jest... maldini gral az osiwial i kazdy jego mecz byl perfekcyjny, Nescie daleko do niego, w ostatnim meczu spuchl z Barca w 60 minucie, Ale masz racje moim zdaniem Milan to 3 sila w Europie w tej chwili.

0

MilanFanatic,
Fakt macie szpital. Ale Barcelona tez co sezon ma wielu kontuzjowanych w tym nie jest inaczej, akurat na ten rewanz zlozylo sie ze prawie wszyscy sa zdrowi, ale Affelay czy Villa tez sie lecza dlugi czas, a jak tak patrze na ta lawke Barcelony to nie jest ona zbyt szeroka, nigdy nie byla, zawsze wydaje mi sie kogos mozna by bylo sprowadzic jeszcze, ale kiedy nagle ktos dostaje kontuzji i jest panika Pep wyczarowuje z Barcy B jakis mlody skarb. W tym tkwi sila Barcelony, wielu graczy Barca B bez problemowo potrafi zastapic kontuzjowanych tuzów :)
Ale co do Boa to bym sie nie zgodzil. To co chlop gra to jest niemozliwe, on i Seedorf rzadza w Milanie, El Shaarawy - swietny zawodnik :) No i nieobliczalny Ibracadabra

0

Piquenbauer,
Dokladnie tak, cena az krzyczala pakuj sie i jedz;D Jedna bramka padla hehe ze spalonego ;p pozatym byly 2 karne nie odgwizdane takze emocje byly :) pozatym zobaczyc z trybuny jak nasz zespol sie ustawia jak Xavi porusza sie po boisku, technike i szybkosc Messiego i Iniesty i z jaka dokladnoscia grane sa pilki... Bezcenne :D Napewno w przyszlym roku wybieram sie na Camp Nou najprawdopodobniej na Gran Derbi :)

0

@MilanFanatic
Hmm nie ma co zwalac winy na kondycje zmeczenie itd, Barca rozegrala w tym sezonie wiecej meczy od Milanu wiec powinna byc tak samo zmeczona...
Ale zdaje sie ze nie jest bo Pep w przeciwnosci do innych trenerow stosuje system rotacyjny dzieki czemu nie mecza sie chlopcy tak jak w innych ekipach, poza messim ktory gral we wszystkich meczach chyba oprocz jednego w ktorym pauzowal za kartki... no ale on to jest micromachina ;D

0

@Piquenbauer, Kamien z serca dzieki ;D
a tak wogole to nie ma to jak zobaczyc taki mecz na zywo, bylem we wtorek na san siro i jesli ktos nie mial jeszcze okazji zobaczyc co Ci goscie robia na zywo to niech sie nie zastanawia zbyt dlugo, to jest poezja i to nawet przy wyniku 0-0.
Ale dzisiaj mam nadzieje na grad bramek naszej Blaugrany ;D
Pozdrawiam
Visca el Barca!

0

Bramka na wyjezdzie jest wyzej ceniona tylko w przypadku remisow w dwumeczu

0

Siema.
Ale co tak panikujecie z tym N sport ? Jak ktos ma talerz z n-ki to nawet jak nie ma wykupionego pakietu premium to w czasie meczu jest ten program odblokowywany. Ta procedura jest po to by mecz ten mogli zobaczyc tylko abonenci n-ki a inni ktorzy maja program n sport dzieki kablowkom i satelitom niestety musza radzic sobie inaczej
Czy sie myle? Prosze o odpowiedz bo w sumie teraz juz sam nie wiem :)
VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?