adammilomi
Dołączył/a: styczeń 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze jak czytam zapowiedzi jakiś trenerów drużyny przeciwnej to..
Barca ma albo ma problem z remisem bądź przegrywa mecz ;x
0
Problem w tym, że Jurgen robi to umiejętnie w przeciwieństwie do Ernesto..
0
Powiem krótko - oczy krwawią.
3
A ja bym spróbował 4-2-3-1 (gdybym tylko mógł xD)
MATS
Roberto - Pique - Umtiti - Alba
Busquets - Arthur
Messi - Rakitic - Coutinho
Suarez
Z ewentualnymi zmianami na 4-4-2 (wtedy Cou bądź Messi wchodzą na partnera dla Suareza) lub zmianą na 4-3-3 gdzie Messi i Cou dochodą razem do lini ataku, a Busi z Arthurem do Rakitica. Moim zdaniem wszystko się da połączyć. Dembele na zmiany, w zależności jak zagra Valencia. Jeśli będzie potrzeba to dać go za Arthura żeby rozrywał skrzydłami, wtedy z prawej strony Roberto trochę do środka, żeby zagęścić pole i zneutralizować kontry.
0
Grając jedną i tą samą taktyką, nie rotując składem, a w momencie w którym zdobyto już mistrzostwo wystawiać nieogranych zawodników jest winą trenera, nie zawodników. Zawodnicy dali ciała bo nie są zgrani z sobą meczowo. Treningi to nie wszystko.
3
Dzisiaj Valverde pokazał swój kunszt ;)
11
Nawet jeśli to co dziwnego w tym, że przedłuża paszport?
Nawet do tego, żeby wrócić do rodzinnej Argentyny go potrzebuje.
0
Luis ma też włoskie obywatelstwo ;)
0
Co w związku z tym, że przegrali z Liverpoolem i jakiś mecz w grupie?
Popatrz gdzie są teraz nie licząc Pucharu ;)
3
O co Ci chodzi z tym City?
Gra dalej w LM, rozgromiło 4:0 Basel i ma (!!!) 18 pkt przewagi nad drugim Liverpoolem?
0
Boże. Teraz wszyscy hejtują Ernesto bo wystawił zły skład. Jak ogrywaliśmy Real i wygrywaliśmy wszystko to miał miano najlepszego w historii.
Ogarnijcie się. To tylko człowiek. Liga nie jest stracona, a on nadal ma szansę faktycznie zostać najlepszym bo do tej pory nie przegrał żadnego meczu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiem, wiem. Inflacja rynku itd, ale za Niego to nawet 10 baniek bym nie dał.
0
Meczosy.pl i link do Alieza bezpośrednio do transmisji ;]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Wczoraj podczas meczu z Valencią zostało zadane pytanie przez jednego z komentatorów gdzie "wcisnąłby" Dembele gdyby ten był już w pełni zdrowia. Szczerze mówiąc zacząłem się głowić i doszedłem do wniosku, że najlepszym wtedy ustawieniem byłoby 4-2-3-1 i wyglądało by tak:
MAtS
Roberto Umtiti Pique Alba
Rakitic Busquets
Dembele Messi Coutinho
Suarez
Wiem, że Valverde nie jest zwolennikiem typowego 4-3-3 (wtedy Cou i Dembele wchodzili by jako schodzący napastnicy, a Messi z Busim i Ivanem do rozgrywania piłek), a Alba i Roberto jak to do tej pory rozszerzają grę na skrzydłach.
Wiem, trochę za dużo FM'a, ale innej koncepcji nie widzę :)
0
Jak dla mnie to nawet na 200%. Chelsea zawsze była trudnym przeciwnikiem dla Barcelony. Ja mam po cichu nadzieję, że Leo strzeli w końcu coś The Blues :)
0
Mniej fify, fantazja Cię troszkę poniosła :)
1
Masz rację. Zarówno Vidalowi jak i Semedo daleko do tego co robi na prawej stronie Sergi, ale patrząc na to, że Semedo i Vidal mają spory potencjał to w przyszłości może być jakaś alternatywa tym bardziej patrząc na wiek Semedo :)
0
Nie rozumiem?
Watford opłaca 100% pensji i oszczędzamy na jego pensji. Teraz w obecnej formie poszedł by zdecydowanie za mniejsze pieniądze niż jego klauzula (20mln). Odbuduje się w drużynie o podobnym do jego stylu gry profilu i może 20 baniek wpadnie na konto Barcelony.
Moim zdaniem bardzo dobre posunięcie.
0
Pierwsza bramka dla Barcelony i Gomes stracił piłkę.. xD
1
Prawda, ale Paulinho już wielokrotnie z niczego zrobił wiele ;)
0
Będzie jeszcze pożytek z Vidala. Jako zmiennik pokazał to już wielokrotnie. Mam nadzieję, że będzie do rotacji z Semedo na prawym skrzydle, a Roberto na stałe pójdzie do środka :)
2
Od dawien dawna w Barcelonie wychowankowie są regularnie sprzedawani i nie mają szans przebicia do pierwszego składu z powodu kupna wielu gwiazd (Ney czy Cou). Sam Dembele ma 20 lat i został pozyskane za astronomiczne pieniądze. Od czasów poprzedniego i obecnego zarządu zmienia się również polityka dotycząca transferów jak i sam rynek się też zmienił. W latach, w których Guardiola, a później jeszcze bardziej Tito opierał swoją filozofię na wychowankach już dawno się skończyła jak i sam proces tworzenia tejże filozofii. Obecnie scouting Barcelony poszukuje odpowiednich piłkarzy, którzy są odpowiedni do profilu klubu zamiast skupić się na generowaniu nowych, młodych gniewnych z szansą na grę w pierwszym składzie.
To co się dzieje aktualnie w Barcelonie niszczy DNA tej drużyny. Niestety.
Kiedyś byliśmy kojarzeni z generowania nowych talentów, teraz z wyprzedaży i zmianą inflacji na rynku transferowym.