O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 0

Komentarze

0

dobra bądźcie sobie tym faworytem ale boisko pokaże kto wygra... faworyt nie zawsze wygrywa... :)

0

i ma racje chłopina:) musimy wyjsc na SB i grac swoje od poczatku a bedzie dobrze:)

0

spokojnie panowie spokojnie dojście do finału będzie można świętować dopiero za 2 tyg w Londynie jeśli okażemy się lepsi od Chelsea...

0

szczerze watpie ze Xaviego nie wypusci od 1 minuty ... poprostu moze xavi bedzie mial inne zadania w obronie i tyle zeby nie zalapal kartki, i jesli wynik bedzie juz pewny to wtedy xavi do boksu i zagra sobie w GD :) a pozniej w Villarealem xavi zalapie kartke i sobie odpocznie wtedy i bedzie gitara:)

0

2:2 guti... mam pytanie retoryczne ... czemu glupi ma zawsze szczescie?;(

Zobacz wszystkie

0

tak tak a Eto ??

0

liczylem na chelsea ale niestety :(

0

mogłby mi ktos powiedziec co to sa te paski ktore widac ktore wychodza z pod spodenek u tego pilkarza w bialym stroju??:>

0

mam nadzieje :)

0

a moze twoja ulubiona 3 druzyna jest chelsea?? niach niach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?