Nie mam nic do Benzemy ale sa lepsi od niego ale nie jest wart 100mln. Jak mialbym wybierac to wolalbym do barcy Souze z Ajaxu.A tak wogule to slyszalem ze barca chce pozyskac z Interu Mediolan Julio Ricardo Cruza mam nadzieje ze to tylko pogloski
Nie mam nic do Benzemy ale sa lepsi od niego ale nie jest wart 100mln. Jak mialbym wybierac to wolalbym do barcy Souze z Ajaxu.A tak wogule to slyszalem ze barca chce pozyskac z Interu Mediolan Julio Ricardo Cruza mam nadzieje ze to tylko pogloski
Komentarze
0
Nie mam nic do Benzemy ale sa lepsi od niego ale nie jest wart 100mln. Jak mialbym wybierac to wolalbym do barcy Souze z Ajaxu.A tak wogule to slyszalem ze barca chce pozyskac z Interu Mediolan Julio Ricardo Cruza mam nadzieje ze to tylko pogloski
0
Nie mam nic do Benzemy ale sa lepsi od niego ale nie jest wart 100mln. Jak mialbym wybierac to wolalbym do barcy Souze z Ajaxu.A tak wogule to slyszalem ze barca chce pozyskac z Interu Mediolan Julio Ricardo Cruza mam nadzieje ze to tylko pogloski