adi10a
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rajszew
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobrze powiedział po co miał mu odpowiedzieć tym samym i ciągnąc ten niemądry spór.
0
Właśnie Ibra gra spoko
0
Sam się ogarnij tylko pytam
0
dzięki
0
Napiszcie ile jest
0
Dzięki za pomoc na stronie http://www.ligihiszpanskie.pl/ jak możecie to logujcie się dalej i pomagajcie na shoutboxie bo kibice Realu już chyba nie wyrabiają.
0
http://www.ligihiszpanskie.pl/
Jeśli możecie to pomóżcie BARCY na shoutboxie bo kibice realu robią się nie znośni a co do Ibry zgadzam się w 100%
0
Moim zdaniem powinna liczyć się klasyfikacja Kanadyjska wtedy Katalończycy byli bu najlepsi
0
Czy ktoś w ogóle pamięta żeby ktoś miał 10 bo mnie się wydaje że Iniest miał niedawno
0
Ja sądze, że barca rozegrała bardzo dobry mecz no może oprucz Pique, któremu troche nie poszło
0
Zgadzam Się
0
Gdy zobaczyłem tego sędziego od razu wiedziałem, że będzie ciężko
0
Ja jestem zawsze za Barca i nigdy się od nie nie odwrócę nawet jeśli pokona ją jakaś słaba drużyna. Kibicuje Barcy od kilku lat, rozpaczam przy porażkach i cieszę się przy wygranych i jak już mówiłem BARCA 4 EVER na zawsze fan
0
W sumie barca nie gra w najlepszym skladzie Iniesta to duza czesc barcy
0
W sumie nie trafił się Barcy najlepszy kluba ale najgorszy też nie.
Inne kluby mają gorzej.
0
lukasoon15
Chyba nie
0
ja na jego miejscu bym nie chciał grać w takim meczu
0
Ale chciałbym aby Ronaldinho stał się taki ja wcześniej
0
Mam nadzieję, że nie będzie sędziował jak w meczu polski