adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@dafik85 Tylko pozbycie się de Jonga to nie jest łatwa sprawa
0
@RomanGroza półfinały ćwierćfinały oddały to wystarczy
4
Niko no w końcu ma tego majora. Brawo Falcons :)
0
On to robi celowo bo to się nie da inaczej
1
@ranger3120 Nico się należy za całokształt :P
0
@Jarema2000 Jedyna szansa dla Ekwadoru właśnie że zapewne wyjdą jakąś rezerwą i coś zdziałają bo z 1 punkty to bez szans..
3
@LAMC_10 Laer
0
@Pawel13sz 7 Niemców to i tak nieźle patrzą na dzisiejszą "11"
0
Kebs ich musi ratować
4
To są Niemcy? To jest jakaś popierdółka, a nie Niemcy..
2
@Gaucho Adidas proszę państwa.
1
@Marcelinho132 No oczywiście i prędzej czy później to wejdzie
1
Szejk za ten występ powinien ich ukamienować czy co oni tam mają dostępne :P
5
Rashford słuchaj głupia sprawa..
2
No to tak na pograniczu
3
@michal26 Technicznie każdy może zagrać z każdym w finale, muszą tylko z dobrych miejsc powychodzić
1
De la Fuente do lipca
1
Ferran cały czas w formie :)
0
Moje 6-0 w typerze lekko zaniepokojone :P
7
@Filipem Ale wiedzą że on też się musi zgodzić na sprzedaż teraz, bo on to raczej będzie wolał odejść za darmo żeby dostać za podpis
3
Ekwador się bawi
0
A już mi siedział wynik
0
Ehh i po co zmieniałem moje 6-0..
0
Tak Mati tylko tu bardziej chodzi jak się przyjęło w środowisku niekoniecznie poprawna wersja jest najlepsza przykładem jest Ronaldo którego nikt nie wymawia Ronaldu ;)
1
@Krzywy95 A po co
0
Nawet Mielcarskiemu już przeszkadzało i przeszedł na Kurasą ale Mati dalej musi być inny od wszystkich :)
0
Czarny Niemiec kto to widzioł
2
Kyrasa to jeszcze nie słyszałem :)
1
@Lisek Jak nie też był grzany jak wszystkie Viniciusy Rodryga czy inne Endricki :)
1
@LukaszFan Bardziej chodziło mi o otoczkę jaka pojawiła się przez te kilka dni