3

@dafik85 Tylko pozbycie się de Jonga to nie jest łatwa sprawa

0

@RomanGroza półfinały ćwierćfinały oddały to wystarczy

4

Niko no w końcu ma tego majora. Brawo Falcons :)

0

On to robi celowo bo to się nie da inaczej

1

@ranger3120 Nico się należy za całokształt :P

0

@Jarema2000 Jedyna szansa dla Ekwadoru właśnie że zapewne wyjdą jakąś rezerwą i coś zdziałają bo z 1 punkty to bez szans..

3

@LAMC_10 Laer

0

@Pawel13sz 7 Niemców to i tak nieźle patrzą na dzisiejszą "11"

0

Kebs ich musi ratować

4

To są Niemcy? To jest jakaś popierdółka, a nie Niemcy..

2

@Gaucho Adidas proszę państwa.

1

@Marcelinho132 No oczywiście i prędzej czy później to wejdzie

1

Szejk za ten występ powinien ich ukamienować czy co oni tam mają dostępne :P

5

Rashford słuchaj głupia sprawa..

2

No to tak na pograniczu

3

@michal26 Technicznie każdy może zagrać z każdym w finale, muszą tylko z dobrych miejsc powychodzić

1

De la Fuente do lipca

1

Ferran cały czas w formie :)

0

Moje 6-0 w typerze lekko zaniepokojone :P

7

@Filipem Ale wiedzą że on też się musi zgodzić na sprzedaż teraz, bo on to raczej będzie wolał odejść za darmo żeby dostać za podpis

3

Ekwador się bawi

0

A już mi siedział wynik

0

Ehh i po co zmieniałem moje 6-0..

0

Tak Mati tylko tu bardziej chodzi jak się przyjęło w środowisku niekoniecznie poprawna wersja jest najlepsza przykładem jest Ronaldo którego nikt nie wymawia Ronaldu ;)

1

@Krzywy95 A po co

0

Nawet Mielcarskiemu już przeszkadzało i przeszedł na Kurasą ale Mati dalej musi być inny od wszystkich :)

0

Czarny Niemiec kto to widzioł

2

Kyrasa to jeszcze nie słyszałem :)

1

@Lisek Jak nie też był grzany jak wszystkie Viniciusy Rodryga czy inne Endricki :)

1

@LukaszFan Bardziej chodziło mi o otoczkę jaka pojawiła się przez te kilka dni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?