0

MAM PYTANIE ? ZNACIE JAKĄŚ FAJNĄ MUZYKĘ ZWIĄZANĄ Z BARCELONĄ

0

TO OCZYWISTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

jest jedno dobre rozwiązanie kupić suareza i sprzedać ibre

0

no i za tę kase można wzmocnić skład 2 lub 3 nowymi piłkarzami lub starczyło by nam na cesca

0

też racja ale ja uważam że takie wzmocnienie przydało by się nam

0

Zgadzam się z FCBarca92 ja osobiście nie lubię ibry powinien odejść miał swoją szansę i jej nie wykorzystał niech wraca skąd przyszedł ja bym dał szanse młodym bojanowi i sanchezowi

0

Z suarezem się zgodzę ale ozil się u nas nie sprawdzi dla mnie lepszy jest Mata

0

Powinien odejść słabo grał a kase brał

0

Powinien odejść słabo grał a kase brał

0

Od początku myślałem że to się tak skończy wiadomo buło że arsenal nie sprzeda swojego najlepszego zawodnika za 40 mln ja bym raczej stawiał na młodych zawodników i na miejscu zarządu sprowadził bym Di marie i Robbena który też chciał grać dla barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?