O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Równie dobrze ten artykuł mógłby mieć tytuł "Mourinho jeszcze nigdy nie roztrwonił 8 punktowej przewagi" i wtedy sprawy wyglądają zupełnie inaczej.

0

"znwou Abdalluchy kontrakatakuja wykladajac kase."

Taaa.Bo Barcelona to będzie gwoździami płacić.

0

pingwinn

miszcz koment.nie chciało mi się tego liczyć ale przyszedłeś z pomocą :)

0

Jak można napisać że Barcelonie brakowało brakowało na boisku bestii?Toure był na tyle wyszkolony technicznie i miał warunki fizyczne że nie musiał pomagać sobie łokciami żeby uprzykrzyć grę rywalowi.Genialny w odbiorze i niesamowitą wizją gry jak na dmfa.I nie dziwne że Inter wdeptał w ziemie Barce na San Siro skoro najlepszy zawodnik do walki bark w bark wylądował na ławce.Nie koloruj rzeczywistości.Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Co do braku napastników w Realu.I tak głównym ustawieniem ma być to z jednym napastnikiem na szpicy.Z konieczności zagra tam i CR.Na skrzydła jest jeszcze Di Maria i Pedro Leon.Jeżeli sezon Mou nie wyjdzie nie upatrywał bym przyczyny klęski w małej liczbie napastników.

0

chłopak który jest vice królem strzelców a we wszystkich statystykach nie jest nawet w pierwszej 10tce najczęsciej uderzających na bramkę.a i tak jakiś idiota pisze że marnuje za dużo sytuacji...

Zobacz wszystkie

0

Równie dobrze ten artykuł mógłby mieć tytuł "Mourinho jeszcze nigdy nie roztrwonił 8 punktowej przewagi" i wtedy sprawy wyglądają zupełnie inaczej.

0

szefo przypominam ze w Realu kontuzji doznalo 2 zawodnikow na ta pozycje to jest Diarra i De la Red (wyobraz sobie ze wychowanek).a caly ten cyrk z kontraktami mnie smieszy.Ronaldinho tez mial konczyc kariere w Barcie i wiadomo jak sie skonczylo.wiem wiem,to jest wychowanek na pewno bedzie inaczej...stek bzdur...

0

heh to Ci własnie pisze ze sobie wychowal i jest nim De la Red.

0

nastepna plotka.nie po to Real sporowadzal spowrotem De La Reda i Javiego Garcie ktory w reprezentacji U-21 grywa czesciej niz Sergio...

0

a po ostatnich GD zapowiadal sie kilometrowy szpaler na Santiago.po ostatniej kolejce Real mial byc załamany porazka z Sevilla,po pierwszym meczu z Chelsea Barca miala miec juz finał zapewniony.

ta pycha w koncu was zgubi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?